Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a tökrépa fenéért indul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tökrépa fenéért indul hendikeppel egy helyesebb pasi bármilyen nőért, mint egy átlagos (nem ronda)? Ez csak adottság, nem pedig kvalitás. Akkor miért díjazzák? Undorító.

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen világban élünk, fogadd el. Mást nem tehetsz.
2016. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A “szép“-nek kinevezett srácokhoz azonnal sereg (nem feltetlen meglévő) jotulajdonsagot csatolnak a media jovoltabol... Minden hős szépfiú, amelyik meg nem azt nem is igazán ismerik el (Quasimodo)
2016. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén, egy átlagos külsejű nő szerinted ugyanannyi eséllyel indul a férfiaknál, mint egy kifejezetten csinos, szép arcú?
2016. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én azt mindenképp díjazom, ha olyan szavakat használ, aminek tudja a jelentését.
2016. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom felcserélted a mondatot, mert a hendikep hátrányt jelent. nyelvtannáci off

El kell fogadni, hogy a szerelem nem jogszabályok gyűjteménye, szóval senki nem mondhatja, hogy joga van a szép csajokhoz, ha nem vonzó a másik fél szemében. A szerelem az egyetlen olyan dolog az életben, amiben nem lehet csakis az intelligencia segítségével érvényesülni. Az élet ebből a szempontból igazságtalan, ha más szemmel nézzük, akkor pedig racionális. Én mindig bele tudok törődni, ha abba gondolok bele, hogy a másik srác totál nem tehetett arról, hogy jobb géneket örökölt és ki is használja az ebből adódó lehetőségeket. Én is ugyanezt tenném.

2016. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

"Őszintén, egy átlagos külsejű nő szerinted ugyanannyi eséllyel indul a férfiaknál, mint egy kifejezetten csinos, szép arcú?"

Attól függ. Ha az átlagos külsejű nő normális, akkor nagyobb eséllyel indul, mint a szép. A nőknek viszont ez nem számít, csak a külső.

2016. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Átlagos, csinos csaj, ha beparfümözi és kisminkeli magát, akkor hirtelen szép lesz, és jópasit akar. Pasit bármit tehet. Vehet fel bármilyen ruhát. Persze a sok pénz minden ocsmány embert megszépít, lásd csubakka fejű focistáknak majd mindig cicababa párjuk van.
2016. júl. 23. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező neked mi bajod van? Ha valakinek a helyesebb srácok jönnek be az miért baj? Senki nem tehet a saját ízléséről :D de most mindjárt megkapom, hogy én jól nézek ki és könnyen beszélek, de nem fog érdekelni. Kompenzáld mással a "csúfságodat". Mondjuk kezdésnek ne a gyakorin rinyálj.
2016. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Az nem baj, de az már igen, hogy MINDENKINEK azok jönnek be

2016. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak a helyes srácoknak van barátnője, értem... Ezt te sem gondoltam komolyan kedves 9-es válaszoló

Vagy te a szép lányokra gondoltál akik külsőre hozzájuk hasonló pasit akarnak? Hogy azoknak van jóképű barátja? Mert ha igen akkor megbukott ez elméleted :D

2016. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!