Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetek olyan duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek olyan duci (90-120kg) lányokkal akik értelmesek, lehet velük beszélgetni mindenről és nincsenek kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok "lányok".


Küldöm sok-sok szeretettel az alábbi videót.


https://www.youtube.com/watch?v=z5bDvTsPrBY

2016. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6os vagyok és nekem se
2016. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es! Szerinted a 90 kg felettiek már nem is lányok? Mert az derül ki a válaszodból. Én is voltam 90 feletti. (91) Én nem voltam soha elégedetlen magammal, mert mindig figyeltem a ruhámra, csinosan, divatosan öltöztem. A sminkelést is egészen jól csináltam. Magabiztos voltam és jó kisugárzásom volt, szóval akkor (91 kg-osan) sem volt soha "pasibajom". Egy idő után megszerettem a mozgást. (Megismertem egy edzőt, akinek az óráit komolyan élveztem.) Ő mondta, hogy mi lenne, ha írna nekem egy étrendet a mozgás mellé, mert látta, hogy keményen csinálom. Aztán lett egy közös célunk. 18 sem voltam akkor. De elhatároztam: az érettségire lefogyok. Addig akkor kb. 10 hónap volt. És sikerült! 174 cm vagyok és 63 kiló.

Őszinte leszek. Most többen megnéznek, de nem érzem magam annyival jobban, mint amennyit fogytam. Persze könnyebben mennek dolgok (fizikálisan), de éppen úgy voltak előtte is jelentkezők, mint most. Ez nem igazán változott. Előtte is jól éreztem magam a bőrömben. Szóval hajrá CSAJOK! A mérleg nagyon torzít főleg, ha emberismeretről vagy boldogságról van szó és ezt szerencsére sok FÉRFI tudja!!! :)

2016. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől elnézését, amiért ez nem válasz a kérdésére! (jasminnie)
2016. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!