Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az az idő amikor már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az idő amikor már ne keressem a másik felet, mert valószínű nem akar semmit sem?

Figyelt kérdés

Szóval egyik jó barátom elhívott bulizni,kiülős helyre mentünk. Az egyik sráccal elég sokszor össze akadt a tekintetünk.Nézett,én is néztem őt. Meghívott egy italra is, beszélni annyira nem tudtunk,mert eléggé nagy volt a hangzavar,de pár mondatot váltottunk.

Barátom mondta,hogy szingli és eléggé félénk típus a srác, de írjak neki.


Oké,bejelöltem, vissza jelölt. Eltelt egy nap. Majd ma rá írtam egy "Szia,mizu? Hogy telik a hétvégéd?"

Erre válaszolt is. Majd vissza kérdezett,hogy nekem hogy telik. Én is válaszoltam, reagáltam az egyik mondatára is. De azóta nem írt.Pedig volt fent. Nyilván lehetett más dolga is.

Úgy gondoltam,hogy kb egy hétig fent tartom azt,hogy keresem,persze csak ha válaszol.

Ha viszont nem nagyon ír akkor valószínűbb,hogy nem akar semmit sem,igaz??

Hiába félénk típus ha bejönnék neki akkor azért csak fog írni nem???


Sose próbáltam félénkebb srácoknál kezdeményezni.Aki meg nem félénk az meg lazán talit kér,keres,de mivel ő előbbihez tartozik így valószínűleg nekem kell kicsit tepernem.

Csak nem tudom meddig érdemes.


23/L


2016. júl. 24. 22:33
 1/8 Gotland ***** válasza:
58%
A kb 1 hét szerintem megfelelő.
2016. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ő is olyan, mint én. Amelyik nő érdeklődik iránta, azt mielőbb le akarja rázni, ugyanis gondolom őt is mindig csak akkor találták meg a csajok, ha szívességet kellett tenni nekik. Így inkább gyorsan pontot tesz az ügy végére, elvégre is nem támadhat le bunkón azzal, hogy "na mondjad, melyik laptopodat kell megjavítsam".
2016. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ismer már vmennyire, másodszorra találkoztam vele. Voltunk már együtt bulizni,csak ott közömbösen viselkedett. Barátom szerint akkor nem volt olyan jó napja. De most ennél az össze jövetelnél,tök normálisan viselkedett,érdeklődött,meghívott egy italra,beszéltünk. Mellesleg barátom sokat mesélt rólam,ezt ő is mondta,mivel őt meg 1,5 éve ismerem,együtt is dolgoztunk.

Szóval tudja,hogy én normális nő vagyok. Meg komoly kapcsolatra vágyok.

2016. júl. 24. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Bakker kérdezd meg a barátodat, hogy mit tud.
2016. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semeddig... Te kezdeményeztél kétszer is( bejelölés, üzenet íràs) .Ràírtàl, beszéltetek pàr sort és azóta semmi. Pedig volt fent, ha pedig volt akkor írt volna ha akar. Én nem foglalkoznék vele ezek utàn. 2 napot sem vàrnék rà. A félénkség pl erre nem mentség. Ez nemtörődömség. Én a helyedben le is törölném.
2016. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az olyan kapcsolat ahol taktikázni kell, nem természetesen alakul egy beszélgetés, nem kölcsönös, akkor kár várni rá. Sajnos tapasztalatból mondom, eléggé közvetlen csajszi vagyok és eddig akikkel csak ilyen eröltetetten ment a beszélgetés/szervezés/találkozás abból semmi jó nem sült ki. Ha esetleg ő ír, akkor nyugodtan válaszolj, de ne legyen álmatlan éjszakád miatta :)

24/L

2016. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Elgondolkodom néha, hogy vajon Ipkisz láb egy király troll vagy ezt a sok baromságot komolyan gondolja? Nem létezhet olyan univerzum ahol helytállóak az állításai. Maximum a saját fejében :D atya ég de akkor mi lehet ott :D lol.


Kérdésedre válaszolva, az egy hét szerintem is elegendő. Bár megkérdezheted hogy vane kedve valahova kimozdulni veled.

2016. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na ma elég sokat beszélgettünk :)

Bár jó részt csak a munkáról sikerült.


Az lesz majd barátomat megkérdezem,csak nem akartam ilyen gyorsan,de a napokban ráírok.



Egyik válaszadó!

Legjobb barátnőm is közvetlen,temperamentumos csaj és boldog párkapcsolatban él,már egy ideje egy nagyon félénk férfivel akit konkrétan randizni is ő hívott,padon is ő ült közelebb stb..Boldogok..


Szóval nem minden esetben igaz ha a nagyon nyögve nyelős az eleje akkor az már nem is jó :)


Persze hetekig nem fogok én lépni, egy hét reálisnak tűnik.


Pénteken megint lesz egy össze jövetel fogok vele találkozni,ott is kíváncsi leszek mi lesz.

2016. júl. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!