Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, ha a fekete exüket reklámozzák, akkor sokkal kelendőbbek lesznek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 22:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, meg soha senkivel nem talalkoztam aki ezzel jott volna elo mint kave melletti beszelgetesi tema, nyilvan mas korokben mozgom:-)))
2016. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#10: ez mondjuk engem is nagyon érdekelne...de szerintem ők maguk sem tudják, csak hát könnyű a szavakkal ész nélkül dobálózni..
2016. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Persze mert a tobbseg fusztralt azert szamit ribizlisegnek :)
2016. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Annyira szeretnék már találkozni ezekkel "A Nőkkel", akik miatt a gyk-s pasik folyamatosan hisztiznek...

Nekem sok lány barátom van, sőt, hihetetlenül tágas ismerettségi köröm, de konkrétan csak egy olyan fehér csajt ismerek, aki valami keverék, tejeskávé kinézetű pasival él. Olyanról meg még mesékben sem olvastam, hogy a magyar nők azzal akartak volna imponálni a férfiaknak, hogy feketékkel szexeltek.

Jó ég, kapcsold ki egy kicsit a gépet, és menj valós emberek közé, mert ilyet max debil fórumokon olvashatsz...

2016. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyat, aki a fekete exét hirdetné. Max. a jelenlegi pasiját, de azt is a hasonszőrű barátnők között. Én inkább azt látom, hogy akinek akár tényleg normális, komoly kapcsolata is volt egy normálisabb fekete/arab származású/cigány pasival, inkább titkolja, mert sok pasas csak amiatt, hogy nem fehér férfival kavart, már szutyok r...bnak gondolja.
2016. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez nem ribizliseg,hanem fajarulas....
2016. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A többi fekete előtt reklámozza magát hogy ő kapható rájuk,jöhetnek! A fehéreket messzire riasztja az ilyen "reklám" Ugye egyfajta pozitív előítélet, hogy a feketéknek 30 centis lőcsük van, szóval az átlag fehér fószer nem akar ilyen nőért versengeni akiben csak harangozna a himbilimbije.
2016. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "fajárulás"??! Te jóisten, ennyi baromságot. Elvégre az ember azzal jön össze vagy fekszik le, akivel csak akar, miért kell mindenkit elítélni, aki más nemzetiségű, más bőrszínű emberrel van kapcsolatban?! Annyira szánalmas komolyan, nyilván már sokaknak az is baj, ha a lány szinten "fehérrel" jön össze, ámde az nem magyar..Mert már ilyet is hallottam, hogy miért nem jók a magyarok, miért kell például német? Szerintem mindenki el tudja maga dönteni, hogy kivel szeretne lenni, de ez az ítélkezés és rasszista megnyilvánulás ritka undorító dolog.
2016. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Titusztitusz ***** válasza:
23%
Úristen...Vannak nők akik még REKLÁMOZZÁK is hogy négerekkel adták össze magukat? Hogy hová tud jutni a világ...Ezelőtt 20-30 évvel még MAGUK ELŐTT IS SZÉGYELTÉK az ilyesmi dolgokon átesett nők saját magukat,manapság meg már ezzel dicsekszenek némelyek? Ó...Szent liberalizmus...Hát hová tud még sűlyedni ez a világ? Még mindig nem értük el a pokol fenekét?Hát...Ezek szerint még mindig nem...
2016. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
12%
Ezelőtt 20-30 évvel... Hát ez jó. Ha nem tűnt volna fel, akkor most jelzem, hogy az 20-30 éve volt! Most pedig 2016-ot írunk. Sok más dolog is van, ami ezelőtt x évvel nem volt szokás vagy divat vagy megszokott vagy elterjedt.. Haladni kéne előre a korral, nem a múltban élünk és számomra még mindig felfoghatatlan, hogy miért minősül főben járó bűnnek, ha valakinek volt szexuális viszonya néger férfival/nővel vagy épp egy négerrel van kapcsolatban... De mondhatnék kínait, spanyolt stb, mert sokaknak ez is szúrja a szemét. Kinek mi köze hozzá? Közöttük is vannak kulturált és normális emberek és idióta parasztok is, csak úgy mint minden ország népe között. Vagy talán elő van írva, hogy magyar ember csak fehér bőrszínű emberrel jöhet össze és azok közül is lehetőleg inkább magyarral? Lépjünk már ezen túl..
2016. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!