Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gondolatok lesznek általában a nőkben amikor egy barátzónába levő pasijuknak barátnője lesz? Vagy hogy szóltak reagálni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 05:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* barátzónába
2016. júl. 17. 05:46
 2/11 A kérdező kommentje:
N
2016. júl. 17. 05:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen gondolatok lesznek általában a nőkben amikor egy barátzónábaN levő pasijuknak barátnője lesz? Vagy hogy szokták lereagálni ezt a helyzetet?
2016. júl. 17. 05:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Vak tyúk is talál szemet.
2016. júl. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyja őket.
2016. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az "úristen, hogy süllyedhettem ide, hogy a ló helyett szamárral is beérem" gondolatok
2016. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy barátomnak lesz barátnője én gratulálok neki. Mivel hogy ugye engem nem érdekel.
2016. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Mérgesek és meg vannak sértve,hogy elvesztik az egyik játékszerüket.
2016. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nálam barátzónában van, akkor eleve nem lehet a pasim. Ha egy barátom, aki lehet hív vagy akár nőnemű is, örülök a boldogságának és támogatom! :)
2016. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy értelmezem hogy a barátzónában lévő BARÁTJUKNAK (nem pár, csak szimplán barát) barátnőjük lesz. Velem történt már ilyen, egyik nagyon jó barátom, akivel többször is megbeszéltük, hogy nem érzek iránta semmit, összejött egy csajszival. Eleinte nem zavart, aztán sajnos a csaj iszonyatosan féltékeny lett, betegesen hisztizett, szóval a barátságunk megszakadt. Kicsit rosszul érintett, de nem tehetek ellene semmit, talán idővel jobb lesz. Egyébként nem zavar, én nem vagyok féltékeny, szeretem a barátaim boldogok, egyedül az tud zavarni, ha túlságosan a csaj kontrollja alatt állnak és ha pl. ha az utcán összefutunk, egyszerűen összerezzen, nehogy valaki meglássa, hogy egy másik lánnyal beszélget, aki történetesen a barátja volt/osztálytársa/egyetemi csoporttárs/munkatárs, akármi. Na ez zavaró tud lenni, főleg akkor ha az égvilágon semmi sem történt a felek között.

24/L

2016. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!