Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kedves alacsony barátnője egy olyan átlagos külsejű alacsony 31 éves férfinak, aki munkanélküli és soha nem dolgozott még, de keresi az állást?

Figyelt kérdés
Diplomáztam utána nem kaptam állást sajnos, így otthon vagyok még most is, de nagyon intenzíven keresem az állást, nem az van hogy otthon ülök. Van olyan rendes lány aki elfogadna így? :)
2016. júl. 25. 13:40
1 2
 1/14 Gotland ***** válasza:
100%

Oké diplomáztál, oké nem találsz pályakezdőként munkát. Nem egyedi eset.


Viszont ne haragudj, de miért is nem dolgozol addig valami gyárban, multinál, akárhol, ameddig rád nem talál álmaid munkahelye?

Példának okáért egy targonca jogsi 100k alatt van, és például a P betűs multinál halomra keresik a targoncás melósokat, nem is rossz pénzért.


Szerintem eléggé keresed a kifogást ahhoz, hogy ne dolgozz.

2016. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem nagyon hiszem és fölösleges a munkára fogni az okát.

Esetleg vidéken, de Budapesten minden nő magasságtól függetlenül magas pasit keres.

2016. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a magasság egyáltalán nem mérvadó. Én nekem sosem volt feltétel az, hogy magas legyen a párom. Volt pár magas párom, volt akik alacsonyabbak voltak, az egyetlen előny amit a magas srácokról tudnék mondani, hogy le tudja nekem venni azokról a polcokról a cuccot, amit én simán nem érnék el. Slussz...ennyi... Ez meg aligha nyomós érv egy pasi mellett. Az viszont már szerintem is probléma, hogy nem dolgozol. Az értékelendő, hogy nem tespedsz és keresed a melót, de egyetértek az első hozzászólóval, hogy addig amíg nem találsz a szakmádhoz illő munkát, addig simán elvállalhatnál valami átmeneti munkát. Szerintem azért 30 évesen már picit furcsa, ha a szüleidtől kell zsebpénzt kérned.(Félreértés elkerülése végett, azzal nincs feltétlen bajom, hogy még a szüleidnél élsz)
2016. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
"31 éves férfinak, aki munkanélküli és soha nem dolgozott még" - Engem nőként kihajítottak volna a szüleim otthonról így. Veled egyidős vagyok egyébként, de 22 éves korom óta dolgozom, suli mellett is, igaz, hogy volt, ahol csak 1-2 hónapot húztam le, de mindig mentem tovább. Tisztában vagy vele, hogy ez a munkáltatók felé is hátrány?
2016. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Gotland ***** válasza:
93%

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/5 Időpont ma 14:06


"Napi 18 órában és a budiban is kamerákkal..."

Suli mellett targoncáztam multinál, nem kellett 18 órában dolgozni, és a budiban nem találtam kamerát. - De lehet rossz a kontaktlencsém.


"Pattogó szarjancsi japán/kínai/random ferdeszemű a hátadban állandóan, és az ígért jópénz helyett minimálbér"

Nem volt egyik multinál sem ferdeszemű főnököm, de a munkát megkövetelték, és elég keményen rátud mindenhol a főnök szállni a lustább emberre. - de ez a jobbik eset, mert normális helyen hazaküldenek, és megmondják, hogy többet ne gyere.


"ász jópiszt cák ákor káphátyá meg mátyárember há bentván mindennáp 18 órában és még túlórázik is"


Nem beszélek entül, szóval nem tudom kibogozni, hogy mit akarsz mondani, de z tuti, hogy a multi szóval nem vagy tisztában.

2016. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

Mifelénk a gyár is ilyen.


"Zsáááj tessík jönni, há kíccázezer nettó há dik ezs jó hely, sábádnáp izs zsár"


Aztán a netto bruttó lesz hirtelen és az is csak akkor ha megszakadsz. És minden ígéret kamu a végén neked kell még védelmi ruházatot venni.

2016. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy 18-19, max 20 évesen leérettségiztél,általában 5 év a diploma, mondjuk halasztottál 1 évet, akkor még mindig csak max 26 éves voltál.

Ha mondjuk orvosit végeztél volna az is 7 év akkor max 28 év, ott is beleszámolok egy év halasztás.

Én azt nem értem, hogy mit csináltál akkor az elmúlt minimum 3, maximum 8 év közötti időszakban?

2016. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

45%-os pajtás gondolom szintén egész életében a lábát lógatta, és az életben nem dolgozott. Multinál se csak rabszolga van meg japán főnök.

Az egy dolog hogy te csicskának se voltál jó.


Kérdező: 30 évesen karrierem volt (egy multinál, lentről kezdve...), jó fizetésem, lakásom, autóm és két gyerekem. Nőként. Ja, meg egy férjem...

Sokan vannak így.

Ma egy nőnek is meg kell tudni élni a jég hátán is.

Szexen kívül semmire se vagy jó. Egy étterembe nem tudsz beülni, nem tudsz beszállni a rezsibe, nem tudsz kifizetni két csomag pelenkát... 30 felé ez hátrány.


Évek óta nincs munkád.



Khm... én meg évek óta fogyni akarok, de ettől most nem vagyok vékony.

2016. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
#9 és most mindenkinek olyannak kellene lennie mint te?
2016. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony férfinak semmilyen barátnője nem lehet. Munkanélküli, szülőkkel lakó férfinak szintén nem.
2016. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!