Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos külsejű 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű 30 éves munkanélküli nő aki anyukájával él az milyen esélyekkel találhat pasit? Könnyebb lesz neki mint egy ugyanilyen pasinak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Szexpartnert találhat, de komoly kapcsolatot nehezen.
2016. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%

Szexet biztosabb jobb esélyekkel.

De eleve a munkanélküli emberek nem is igen járnak el sehova, ott már elve kiesik az ismerkedés egy formája. Persze van még a netes ismerkedés mint opció, de ott is inkább szexkapcsolatot meg szeretőt keresnek, tehát durva reményeket ehhez sem fűznék.


Normális pár keresése a lányoknál sem egyszerű téma. Így, hogy a munkanélküliség beszűkülnek a lehetőségei, meg marad az, hogy belemegy szexkapocslatokba.

Érzelmileg meg nagyon ki lenne szolgáltatva, ami nem biztos, hogy jó lesz neki.

2016. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Sima ügy ez egy nőnek! Te vagy az a nő?
2016. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a nőknek még mindig könnyebb, még így is mint a férfiaknak... Már csak azért is, mert mindig a nő dönt!
2016. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Nagyságrendekkel könnyebb, mint egy ugyanilyen pasinak. Ha normális vagy, akkor napok alatt. Ha nem, akkor hetek alatt.
2016. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Függ külsőre hogy nézel ki pl:hajszín,bőrszín(pl szolis bőr)milyen öltözködési stílusod,milyen alakod van,stb
2016. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már kezd kihalni az a gondolkodásmód, hogy a férfi tartsa el egyedül a nőt, az meg ne dolgozzon, bár, itt is olvastam elvétve ilyeneket (férfiaktól is), aki ezt tartaná normálisnak, szóval ha talál egy ilyen eltartót, akkor oké, de szerintem erre nem érdemes alapozni.

Férfiaknak azért lehet ez nehezebb, mert a nők jellemzően nem kapnak magasabb bért, így nehezebb olyan nőt találni, akinek zsebpénz eltartani önmagán kívül mást is.


Én egyébként úgy gondolom, nem érdemes így élni, nem is értem azokat, akik nem próbálnak mindent megtenni, hogy ne kerüljenek ilyen kiszolgáltatott helyzetbe, ha egyébként semmi nem indokolja. Időnként én is kimerült, motiválatlan vagyok, mint mostanában, mert úgy alakult, hogy egy közeli családtagom élet-halál között van, és így nehezen tudok hosszabb szabadságot tervezni a közeljövőben, az orvosai pár hetet adtak neki, de nem tudnék tartósan tétlenül élni, és arra várni, hogy majd összekaparok egy eltartót, nekem az megalázó lenne.

2016. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!