Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyforma a női férfi arány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyforma a női férfi arány akkor hogy lehet több nő párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Matematikailag valami itt nem stimmel
2016. júl. 28. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Miért, ki mondta, hogy több nő van párkapcsolatban?
2016. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt szokták itt mondani
2016. júl. 28. 16:00
 3/25 anonim ***** válasza:
Te kis Einstein :P
2016. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha egyforma a női férfi arány és a melegeket nem vesszük ide, akkor ugyanannyi férfi van kapcsolatban mint nő, nemde?


Az más kérdés, hogy a férfiak nem posztolnak minden pillanatot a párkapcsolati életükről mint a nők, így az a látszat alakult ki, hogy több nő van párkapcsolatban mint férfi.

2016. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Ne az itteni válaszokból indulj ki. Mindenki azt mond, amit akar. Én például úgy tudom, összességében kicsivel nagyobb az arány a nők részére, de nem olyan nagy a különbség. Viszont minden korosztályra nézve vonatkozik ez, az özvegy nyugdíjasokkal együtt. Ha így nézzük, a fiatalabbaknál inkább valószínű az egyenlő arány, a kis billenést meg az okozza, hogy a férfiak korábban halnak meg. De inkább nézz utána, ha érdekel, mert közel sem biztos, hogy úgy van, ahogy írom.
2016. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

1., Nem egyforma a férfi-nő arány

2., Honnan vetted ezt a statisztikát?

2016. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom beleuntak a nyávogó pasikba, és inkább leszbikusok lettek.
2016. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6. Ksh! Picivel több a férfi 2-3 %-al de ha számba vesszük hogy jóval több a meleg férfi mint a leszbi6nő így egyforma lesz
2016. júl. 28. 16:17
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerű, de levezetem neked.

Egyrészt lehet külföldivel is párban lenni, márpedig ez úgy történik manapság, hogy ide jönnek külföldiek tanulni(ha magyar megy ki és jön össze velük, az az ottani statisztikában jelenik meg).

Mivel jóval több férfi jön ide, mint nő és mivel a nők szemében a külföldi nagyin menő dolog, jóval nagyobb eséllyel fognak itt becsajozni, ezzel is növelve a kapcsolatban lévő nők számát, de nem növelve a férfiakét.


Aztán az is igaz, hogy több férfi van a társadalom peremén, mint nő, pl. értelmi fogyatékosok. Ők férfinak számítanak a statisztikákban, de párra persze nincs esélyük. Ez újfent a férfiak számait rontja jobban.


Aztán eleve több férfi születik, de levezetem egyszerűsítve

Mondjuk az oszágban van 10 nő és 11 férfi. Ha ebből 6 pár keletkezik, akkor marad szingli 4 nő és 5 férfi, ami a statisztikai arányokban úgy jelenik meg, hogy a nők 4/10-e(40%) szingli, míg a férfiak 5/10-e, tehát 50%-a.


Fontos torzító tényező, hogy a korfa szerint több férfi születik, 40 év körül kiegyenlítődik az arány és onnantól egyre több nő lesz(azt hiszem 80 év körül 3:1 az arány).

A párválasztás kérdésének szinte kizárólag a termékeny korban van jelentősége és a termékeny nőkre van szinte kizárólag kereslet(Láttam erről kimutatást, hogy a férfiak 20-50 éves korig szinte mind a 20-30 közötti nőkre keresnek rá), tehát a több generációnyi, eleve nagyobb létszámú férfi hajt ugyanarra a csekélyebb létszámú és egyetlen generációba tartozó női csoportra.

Ezt az egyoldalúságot csak az 50+ korcsoportban jelentkező erős nőtöbblet és az ő férfihiányuk ellensúlyozza, de mivel ezen csoportok létszáma csökken(időközben meghalnak emberek), ez az ellensúlyozás csak részben és csakis statisztikailag valósul meg. A gyakorlatban súlyosabb nőhiányt fog tapasztalni minden termékeny korú nőt kereső.

2016. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy bonyolult, de próbálj számolni. 1 pár= 1pasi+1nő

Pont ugyanannyi nő kell hozzá, mint férfi.


Nem is tudom, te ezt hogy látod lelki szemeid előtt, hogy neked ehhez több nő jött ki. Biztos nem ugyanazt értjük párkapcsolat alatt.

2016. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!