Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell érteni az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érteni az alatt, hogy "ápolt, igényes férfiak", amikor a hölgyek jellemzik a keresett partner a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Az alapvető higiéniai elvárásokon felül van ennek valami mondanivalója, vagy ez csak egy általánossá vált klisé? Legyetek szívesek kort is írni! Köszönöm!
2016. júl. 28. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nálam: Tiszta, nem agyonrongyolt ruha, tiszta test, ami: Mosott fogak, tiszta körmök, mosott haj és így tovább. :-D Semmi extra.
2016. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nálam azt jelenti az alapdolgokon kívül, hogy pl. ne legyen mindenhol tiszta szőr, nekem a mellkason, hónaljon, és ott lent nem tetszik. Az öltözködés is fontos, legyen ízlése, és ne hordjon gusztustalan ruhákat, és a jó stílus nem a pénztől függ egyébként sem. Illetve a haja is legyen megcsinálva kicsit, nekem legalábbis az tetszik. Nem kell túlzásba esni, de egy kis zselé jól tud kinézni, vagy ha össze van borzolva.
2016. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kort is írnátok? Köszönöm!
2016. júl. 28. 18:22
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Higiénia.

2. Nem öltözködik összevissza. Itt nem a divatos nyavalyákra kell gondolni, mert kis pénzből is normálisan fel lehet öltözni, hanem képes alkalomhoz, helyszínhez illően felöltözni, és a személyiségéhez illő ruhákat hordani. Szóval például kockás inghez nem vesz fel túrórudipöttyös nyakkendőt vagy fekete öltönyhöz neonzöld sportcipőt (láttam ilyet), nem egy szakadt farmerben és elnyűtt pólóban jelenik meg egy színházban... stb.

3. Nekem az igényességhez hozzátartozik a rendszeres mozgás is, ami az én életemnek is része, szóval az ember tartsa karban magát annyira, hogy legalább alap szinten fitt legyen. Ez egyébként hozzájárul az egészséghez, fiatalít, és meghosszabbítja az életet (ha semmi más nem jön közbe - off: 78 éves nagyanyám kész energiabomba).


Ezek jutottak eszembe. 31 éves vagyok.

2016. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

"ápolt, igényes férfiak"


Meghatározás:

— minimum 150 ezer forintos ing

— minimum 250 ezer forintos nadrág

— minimum 250 ezer forintos illatszer

— minimum 15 kiló fux

— minimum BMW 760Li

2016. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 20 éves vagyok.
2016. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Mit nevezünk alap dolognak? Van aki számára pl. alap, hogy havonta hajat vágat, míg más a hosszú hajra esküszik. :) Én mindenesetre azt szeretem, ha olyan hosszúságú, amibe éppen elvesznek az ujjaim, ha beletúrok. Annál lehet egy picit hosszabb, egy picit rövidebb is (ebbe tapasztalatom szerint a kb. 2 havonta történő vágás belefér). Szakálla,ha van, ugyancsak rendszeresen rövidre nyírva. Ha nincs, akkor viszont borotválkozzon minden nap, a borosta igénytelen.

Ruházkodását tekintve a ne úgy öltözzön, mint egy debil.

Az igényességbe nálam az is beletartozik, hogy a ruháit rendben tartja: nem nekem kell összevadászni a szennyesét az ágy alól vagy az étkezőszék támlájáról, hanem ő is képes minden nap megtalálni a szennyesládát. A szekrényébe sem csak bedobva-gyűrve tartja a ruháit, hanem szabályosan összehajtogatva. A vaslót is ismeri és tudja használni.

28/N, férjezett több éve

2016. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem kb. ugyanaz, mint az elsőnek.

Azon kívül, hogy személyesen mi tetszik, pl. hosszú haj, rövid haj, szakáll, sima arc, borosta, tetoválás, fülbevaló, fültágító, piercing, ékszerek, szőrös vagy csupasz mell, cipő, csizma, szandál, ing, póló, farmer, öltöny, az részletkérdés, már egyéni ízlés dolga. Ezt úgy értem, hogy ha valakinek mondjuk nem tetszik az öltözködési stílusa, viszont tiszta ruhája, haja, fogai vannak, arra nem fogom azért azt mondani, hogy ápolatlan vagy igénytelen.

2016. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Olyan férfimodellt keresnek, aki szemet huny a 30+ kg súlyfelesleg felett.
2016. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

* tiszta ruha

* ne legyen zsíros / korpás a haja

* mossa a fogait/ ne legyen büdös a lehelete

* tiszta, rövid körmök

* tisztálkodjon rendesen

* meg ne egy koszos, büdös lakásban éljen , ahol tele van minden koszos, büdös ruhával, min. 2 hetes kajamaradékkal, ilyesmi...


Kb ennyi. Semmi extra, ahogy az első is írta.


34 N

2016. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!