Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön miért nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön miért nincsenek normális férfiak?

Figyelt kérdés
Képet kérnek már egyből, de még elbeszélgetni se lehet velük semmiről, még írásban sem. Nem ismernek, de már rögtön a szexszel jönnek elő. Azért gondolom aki élőben ismerkedik meg valakivel sem egyből a szexet hozza elő. Az meg a másik hogy annyira nem tudnak mit kérdezni, hogy egyből felhozzák azt hogy mit lehet rólam tudni. Ennyire nincs fantáziájuk mit is lehetne kérdezni?
2016. júl. 30. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Fordítsd meg a dolgot.


Válaszolsz ezekre, és leszálnak a témárul. Utána meg ha tudják már mire számíthatnak vedd át az irányítást.


Hogy miért nincs normális férfi? Mert nem vagyok regisztrálva társkeresőn. :)


Privátot nem kérek. :)


23/F

2016. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

A társkeresők nagyrészt átalakultak szexpartner keresővé. Sajnos. Én két évig voltam fenn, rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem az emberi kapcsolatokról, volt olyan, hogy hatalmasat zuhantam, de ma már úgy értékelem, hogy hasznos volt.

A sok negatívum ellenére én ott találtam meg a párom, igaz hogy kitartás és hatalmas türelem kellett hozzá. A sok száz között olykor akad egy-egy normális, ha van idegrendszered, a nagy számok törvénye alapján némi esélyed van normális társat találni.

2016. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vannak, csak velük senki nem akar beszélgetni... :-) Mert pl nem úgy néznek ki. Még velem sem, pedig én csúnya nem vagyok, viszont az az átlagos sem, ami ma annyira kapós. Lehet, h a hosszú haj teszi, mem tudom, de az biztos, h amióta ilyen oldalakon vagyok (beleszámítva a gyk-t is) azóta szerintem max 3-4 olyan csajszi volt, akikkel hosszabb távon el tudtam beszélgetni... Pedig elég sokmündenről el tudok beszélgetni emberekkel, de úgy látszik nem ez számít...
2016. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, ott vagyok pl. én is, csak nagyon nagy a zaj.


Tipp: ha írsz bemutatkozást, nem kérdik meg hogy mit lehet tudni rólad.


(Nem, a Coelho idézet nem bemutatkozás)


Ha raksz ki magadról képet, akkor nem fognak képet kérni


(Nem, a kiscicás fotó, meg az egy szép szemed nem elfogadott)

2016. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De vannak, csak nekik nem írsz vissza, mert nem néznek ki úgy, mint egy görög isten.
2016. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
normális ember nem 150 sablont küldd ki a lányoknak, hanem ráír jó esetben 2-3 neki szimpatikus csajra.. ha azok nem válaszolnak, akkor lesz@rja az egész társkereső oldalt.
2016. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Szia,


sosem csinálom ezt, mindig próbálok társalgási témákat találni, szexről még az első randin sem beszélek, nem, hogy levelezgessek, etc...


Ennek ellenére a nők egy részét úgy veszem észre, hogy ez frusztrálja, és ugyanúgy nem tud beszélgetni, mint a férfiak.

Lehet, hogy csak ahhoz van szokva, hogy rögtön megkérdezik, hogy szereti e térdelve, mert azon legalább lehet háborogni, de beszélgetni nem tudnak.


Gyakori tapasztalat, hogy vagy nyilvánvalóan ölik a beszélgetést (rövid, lezárt válaszok, amikre nehéz felfűzni a továbbiakat), vagy a kedvencem, hogy semmilyen módon nem kommunikálja, hogy őt mi érdekli és mi nem, ha pont nem trafálom telibe, akkor hamar kijelenti, hogy ez unalmas így.


Persze, hogy unalmas, van kb végtelen téma a világon, a gondolatolvasókat leszámítva egy jó beszélgetéshez 2 fél kell, kell tudni a témát irányítani, kell tudni érvelni, akár bátran ellent mondani a másiknak, ha mást gondolunk. Ebből lehet beszélgetés, a nők nagy része viszont azt várja, hogy szórakoztassák, amit igen nehéz úgy, hogy ehhez 0 támpontot adnak.

2016. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az ingyenes társkeresők mind ilyenek, oda tényleg összehordja a szemetet a szél. Az igényes fizetősekre menj fel, oda azok mennek, akik valóban ismerkedni akarnak, nem unaloműzésnek, meg hülyülésnek szánják a dolgot, mennek fel szexpartnert keresni, kamu profilokkal bohóckodnak, vagy kifejezetten prostik stb.
2016. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tudom mi számít normálisnak, mindenkinek egy picit más. Én annak tartom magam, voltam is fent különböző oldalakon, de én azt látom, hogy sok szép lány van de annál kevesebb aki "normális". Tehát általában a külsőre adnak de belső érték nulla. Ettől függetlenül találtam néhány olyan lányt aki úgy tök normális csak természetesen ők meg jó pár száz kilométerrel odébb laknak :) Így aztán már nem is foglalkozom vele.
2016. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vannak, én is fent vagyok.

Képet csak akkor kérek, ha szimpatikus a kép nélküli adatlap, mert nem szeretek egy géppel levelezni. Pár levél után, telefonszám csere, ha nem, akkor komolytalan...

2016. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!