Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak, hogy átlagos nőknél is sok férfi próbálkozik?

Figyelt kérdés

171 cm es és 60 kg 28 éves átlagos nőnek tartom magam. sőt amire büszke vagyok az a szép dús nagy göndör haj.

Egy éve vagyok szingli és összesen 3 férfi próbálkozott be.

Az egyik egy 50 éves fogatlan segédmunkás aki nálunk csinálta a térkövezést, a másik egy menő 19 éves körüli divat gyerek a harmadik egész normális volt a vonaton, igaz baromira nem volt az esetem, de adtam neki esélyt és bizony tök jól elbeszélgettünk, végre egy értelmes férfi mondom... aztán a végén közölte velem, hogy szimpatikus vagyok neki és szeretné ha ma este nála aludnék...

Igaz vannak csinos barátnők, valóban előttük sor áll de egy átlagos lány előtt nagyon nem..


Ok interneten még nem ismerkedtem, azt mondják ott napi 50 levelet kapnék, viszont azt nem nevezném próbálkozásnak, mikor agyatlanul minden férfi az összes két lábon járó nőre ctrl C ctrl V stílusban másolja a sablon leveleit.. szerintem ha a 10 éves kishúgomat felregisztrálnám ő is kapna vagy 30 levelet.


2016. júl. 30. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Azon kívül, hogy bírálod az internetes társkeresést mi a lényeg?
2016. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Mert az átlagos nőknél is sok férfi próbálkozik. Legfeljebb aki nem néz ki elég jól, azt nem veszed számításba.
2016. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Pedig az átlagos nőknél is sok pasi próbálkozik. Lehet nálad is, csak nem úgy figyelsz a jelekre, vagyis nem tekinted próbálkozásnak...
2016. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


férfiként azért gondolom ezt, mert ezt tapasztalom nap mint nap.


A munkahelyre érkezik egy új kolléganő, az első pár héten mindenki elhívja ebédelni, az esténként együtt "söröző" (szórakozó, sportoló, etc) kollégák szólnak neki, hogyha van lehetőség csatlakozni, nyitottak fel, és próbálják bevonni a társaságba, mindezt persze azért, mert sokan fel szeretnék csípni (gyakran össze is jön, legalábbis látom mikor pár hónap múlva már együtt jön valakivel kézen fogva).


De ugyanezt látom a magánéletemben is, legyen szó haverokról (egy lány lehozza egy barátnőjét mindjárt úgy megy haza, hogy még 3-4 estére van meghívása az új lánynak), elmegyek sportolni, túrázni, ugyanez dettó.


Ebből nem nehéz levonni a következtetést, hogy igen, a nőknél rengetegen próbálkoznak.


Az egy másik kérdés, hogy a nők ebből mit vesznek észre. Volt, hogy elhívtam (kettesben) én is több programra nőt, aki frissen került a társágba, és talán a 2. után esett le neki, hogy én ezt randinak gondolom, és azért hívom ide-oda, mert nagyon szimpatikus, mert döbbenetesen jó humora van, mert szívesen fordítaná komolyabbra a kapcsolatot. Persze, utána ő is mondja a barátnőjének, hogy nála senki nem próbálkozik, de személyesen tudom, hogy ez nem igaz, mindösszesen annyi történik, hogy észre sem veszi a próbálkozókat.

2016. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az az érzésem hogy amikor ilyen példákat láttok hogy pl a munkahelyen új kolléganővel mi van stb. Ott egy nem is átlagos hanem csinos kategória vagy kettő itt egyszerű szexualitásról van szó. Sajnos a férfi többség olyan hogy rámegy minden nőre aki él es mozog
2016. júl. 30. 10:37
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem a kérdést! Én nem gondolom azt... Megmagyaráznád?!?

F.

2016. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

A munkahelyen is a csinos dekoratív nő kap ajánlatot nem a kapafogú vagy a tonnadonna. :D

Ez a tézis egy urban legends a sokból amit gyakran hangoztatnak egymás köreiben bizonyos férfiak.


"Bezzeg mennyivel könnyebb a nőknek" napi szórakoztató rovatunkat olvassák. :)

2016. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos a férfi többség olyan hogy rámegy minden nőre aki él es mozog"

És ez nem mond ellent annak az állításodnak, hogy az átlagos nőknél nem próbálkoznak sokan?

2016. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"A munkahelyen is a csinos dekoratív nő kap ajánlatot nem a kapafogú vagy a tonnadonna."


Ez nem igaz... a kérdező leírásánál sokkal csúnyább lányok is kapnak rengeteg ajánlatot, a kifejezetten csúnyákat leszámítva mindenki

2016. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ha meg nem igaz akkor nem igaz. :D Akkor miért kérdezel? Úgyis jobban tudod nem, mindegy, hogy mit írok ide. :)
2016. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!