Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak, hogy átlagos nőknél is sok férfi próbálkozik?

Figyelt kérdés

171 cm es és 60 kg 28 éves átlagos nőnek tartom magam. sőt amire büszke vagyok az a szép dús nagy göndör haj.

Egy éve vagyok szingli és összesen 3 férfi próbálkozott be.

Az egyik egy 50 éves fogatlan segédmunkás aki nálunk csinálta a térkövezést, a másik egy menő 19 éves körüli divat gyerek a harmadik egész normális volt a vonaton, igaz baromira nem volt az esetem, de adtam neki esélyt és bizony tök jól elbeszélgettünk, végre egy értelmes férfi mondom... aztán a végén közölte velem, hogy szimpatikus vagyok neki és szeretné ha ma este nála aludnék...

Igaz vannak csinos barátnők, valóban előttük sor áll de egy átlagos lány előtt nagyon nem..


Ok interneten még nem ismerkedtem, azt mondják ott napi 50 levelet kapnék, viszont azt nem nevezném próbálkozásnak, mikor agyatlanul minden férfi az összes két lábon járó nőre ctrl C ctrl V stílusban másolja a sablon leveleit.. szerintem ha a 10 éves kishúgomat felregisztrálnám ő is kapna vagy 30 levelet.


2016. júl. 30. 09:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ezt a beszélgetést már az összes lány barátommal lefolytattam, nem is egyszer.


- Nálam senki nem próbálkozik

- De ott van a Béla, aki minden alkalommal megpróbál elhívni valahova

- Igen, de vele csak barátok vagyunk


- Nálam senki nem próbálkozik

- De ott van a Józsi, aki mióta megismert folyton keresi a társaságod

- Igen, de ő +!+";>'+ és nem kell (itt persze néha nyomós okok vannak, néha meg olyan nevetséges dolgok, hogy komolyan röhögnöm kell)


És akkor ugye a senki nem próbálkozik legtöbbször egy bő 20 fős barátzónát takar, pedig ezek a lányok is jó értelemben véve átlagosak, nem topmodellek, nem is csúnyák.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy bárkivel össze kell jönni, de ha egy lánynak 20 fős barátzónája van, akkor azért már érdemes elgondolkozni rajta, hogy a 20 főből mindegyik ronda, alacsony, buta, szexmániás, unalmas, szőr nő a fülében, vézna, túl izmos, nem megfelel a szakmája, etc, akkor ott nem e lehetne egy kis józan kompromisszummal 2-3 normális srácot találni?


Ha 20 férfiből 10% sem jön be, akkor ott nem a próbálkozókkal van a gond.

2016. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Talán mert ezt látják a férfiak, velem egyetemben, hogy a környezetükben lévő, nem éppen modell külsejű hölgyeket is szünet nélkül ostromolják.


Na meg azok a un. "átlagnők" képesek itt arról panaszkodni, mily borzalmas számukra ez végtelen nyomulás, lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

És ez nem mond ellent annak az állításodnak, hogy az átlagos nőknél nem próbálkoznak sokan?


Nem, mert én komoly kapcsolati szándékkal gondoltam erre , ezek a próbálkozások általában szexuális célzattal történik

2016. júl. 30. 11:26
 14/22 anonim ***** válasza:

Így vissza emlékezve, sosem volt kenyerem a panaszkodás, és olyan sem fordult velem gyakran elő, hogy azért jártam pl. Alajossal mert Robinak nem tetszettem.

Éltem tovább a világom és kész.

2016. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
megmondom neked, h még az is meg akar dugni, aki utána komoly kapcsolatot akar, 28 évesen rájöhettél volna már erre. Nektek csajoknak, akik tényleg rendes, tisztességes embert akartok kifogni, az a feladatotok, h jó emberismerőek legyetek, megválogatni, h ki az, aki nem csak egy kört akar veled, és ezt megtalálni a jelentkezők közül, sztem ez mégis csak egyszerű, mintha nektek kellene felszedni a pasikat, nem? Bár az is lehet, h nem olyan egyszerű megtalálni az ilyen férfiakat, de hát az élethez szerencse kell rendesen. :)
2016. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Nem, mert én komoly kapcsolati szándékkal gondoltam erre , ezek a próbálkozások általában szexuális célzattal történik"


Kérdező: ezt egyszer elmagyarázhatná egy nő, hogy honnan az istennyilából tudják, hogy egy férfi csak szexet akar e akkor, ha nem az az 5 perc alatt rákérdező... Nem lehet, hogy egyszerűen neked ez a becsípődésed, hogy mindenki ___csak___ meg akar dugni (mert hidd el aki komoly kapcsolatot akar, annak is fontos, hogy megkapjon), és emiatt elzavarsz mindenkit?


Másrészt, ha egy pasi nyomul rögtön, de nem bunkó módon, akkor azért lehet neki adni egy esélyt, nem biztos, hogy csak szexuális célzatú a közeledése.



(ui: mondjuk én tényleg nem értem sosem azokat a pasikat, akik az első randin megkérdezik, hogy nálam vagy nálad, mert én nem ilyen vagyok, de azokat a nőket sem, akiket a 4. randin megpróbálsz megcsókolni, és közlik, hogy ők nem is erre gondoltak, inkább legyünk csak barátok, esetleg meglepődnek)

2016. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szeretik ezzel vigasztalni magunkat, hogy csak emiatt nem jon ossze nekik semmi... :D
2016. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"ár az is lehet, h nem olyan egyszerű megtalálni az ilyen férfiakat, de hát az élethez szerencse kell rendesen. :)"


Szerintem nem is olyan nehéz megtalálni az ilyen férfiakat.


Férfiként is látom a kollégák/barátok/haverok körében, hogy vannak akiknek könnyen összejön a nők felcsípése, így aztán nem is fektetnek sok energiát a kapcsolatba, mert jön gyorsan újra másik, ha 1-2 hét/hónap után zátonyra fut, nem is igazán volt sosem hosszú kapcsolatuk.

- És vannak azok, akik normális lányokat akarnak normális kapcsolatra, hosszú távra, volt már 1-2 komoly kapcsolatuk, ami valami miatt véget ért, és most keresnek valakit szintén komoly kapcsolatra.



A lány ismerőseim is pontosan tudják, hogy a társaságból melyik férfi melyik körbe tartozik, mégis ismételten és ismételten megpróbálkoznak komoly kapcsolatot létesíteni az első csoporttal, ismételten és ismételten zsákutcába kerülnek, de nem adják fel, és egy másik sráccal újra próbálják...


Nem lenne egyszerűbb meg a második csoportból választani a siránkozás helyett? Szerencse ugyanis nem egy normális férfi kifogásához kell, hanem egy igazi playboy megszelídítéséhez, de állítólag mindenki csak egy rendes férfit akar, abból meg szerencse nélkül is akad bőven

2016. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Aki nem hozza fel azonnal a szexet, annál meg észre se veszed, hogy próbálkozik. A másik lehetőség, hogy a megjelenésedből arra következtetnek, hogy csak szexre vagy alkalmas, komoly kapcsolatra nem.
2016. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Pedig az átlagos nőknél is sok pasi próbálkozik. Lehet nálad is, csak nem úgy figyelsz a jelekre, vagyis nem tekinted próbálkozásnak..."

A barátomon (mióta van) és közeli családtagokon kívül sok éve egyetlen egy fiúval szoktam beszélgetni, ő a haverom, és távolabbi rokonom, szóval köztünk nincs semmi, segítek neki csajozni, sose hajtana rám (kicsit beteges is lenne)... Más pasi nem ír rám (max sulis csoportmunka miatt pár mondatot, semmi személyes), nem szólít le, semmi...

Más pasikkal max társaságban találkozok, és tökéletesen semleges témákról beszélgetünk, kb rám se néznek amúgy.

Az utóbbi 4 évben egyetlen pasi próbálkozott, a barátom, vele össze is jöttem. Meg is lepődtem, hogy kezdeményezett felém.

Átlagos külsejűnek gondolom magam.


Oké, néha a 60 éves alkesz melósok füttyögnek utánam, ezt nem tudom, vegyem-e kezdeményezésnek.

2016. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!