Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a franc ütött a srácokba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc ütött a srácokba?

Figyelt kérdés

Külföldön járok suliba. Elég káosz az életem, pár hozzám közelálló tudja. Amugy nagyon pozitív, optimista csaj vagyok.

Amit fel nem tudok fogni, hogy bemegyek suliba, és mindenki "Na, mi a helyzet?" meg ilyenek. Szóval, szívesen beszélgetnek velem.

Ma mondtam az egyik srácnak, hogy padlón vagyok, erre megölelt, kaptam egy puszit a hajamra, és mondta, hogy minden rendben lesz. Meg elhívott hétvégére a barátnőjével meg a barátaikkal, hogy ne otthon egyen a penész.

Egy másik srác meg meglepett egy drága parfümmel (a kedvencemmel), mert hogy hamarosan vége a sulinak, és aztán úgyse fogunk találkozni, szeretett volna örömet okozni nekem. (nem akartam elfogadni)

Meg mindenki mindig meghallgat, kaptam cuki becenevet...


Mi a franc ütött az emberekbe?


21N


(Nem megfektetni akarnak, bár mindenki elismeri, hogy szép vagyok. Van már kapcsolatuk)


2015. jún. 23. 00:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az egyiküket, miért szeretne mindenki ennyire a közelemben lenni, de megkaptam, hogy egyszerűen van bennem valami, nem tudja leírni.
2015. jún. 23. 00:33
 2/6 anonim ***** válasza:
mert a külföldiek nem olyan méla bús emberek mint itthon de azt ne feled hogy ott jobb az életszínvonal !
2015. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarnak megfektetni?

Ha nézel ki valahogy, minden fiu megfektetne.A fiuk nem úgy működnek, mint a lányok.

2015. jún. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

A magad nevében beszélj. Nem minden férfit az állati ösztönök vezérelnek, valamelyikbe intelligencia is szorult.

2015. jún. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estienne ***** válasza:

Uramatyám, de taplók! Menekülj!


:-D

2015. jún. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyar lányokkal találkoztak eddig, hanem olyanokkal, akik megérdemlik a törődést.
2015. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!