Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy en olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy en olyan kevesszer botlok bele sracokba?

Figyelt kérdés

A baratnoim,uton utfelen megismerkednek fiukkal.... amig ok megismerkednek 20-al,addig en kb 1el....

Nem vagyok csunya,igaz ez egy szubiektiv velemeny,de ha abbol indulok ki,amit a a tobbseg mond rolam (ami szinten nem biztos hogy fedi a valosagot),akkor sem tudom azt mondani hogy csunyanak szamitanek. de ezt hagyjuk,hisz szerintem az ismerkedest meg a parkapcsolatot kismertekben befolyasolja a kulso...

Nincs kepem fbon,nem logok folyton az ilyen virtualis feluleteken...

A szemelyisegem elegge osszetett,de viszonylag eleg nyitott vagyok az uj emberek fele ... a barataim olyan emberek ,akikkel eleg stabil a kapcsolatom...

Lehet ennyi adatbol nem lehet felmerni hogy lehet a problema,de semmi otletem nincs,hogy hozzam miert nem kozelednek olyan kozvetlenul az emberek mint pl a baratoimhez... csak akkor megy jol az ismerkedes,ha en kezdemenyezek,de sajnos en nem nagyon vagyok az a total kezdemenyezo tipus



2016. júl. 30. 13:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
tizes...te mirol beszelsz,kedvesem? ha a facebooktol varnam a megvaltast,akkor valoszinuleg mar 1000 kepen lenne fenn.... :)) meg 48375834789 pasira ra irtam volna,hogy "gyere ma,hijja meg egy whiskey kolara,fiam....cserebe levetkezek" ..
2016. júl. 30. 19:05
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nincs kepem fbon,nem logok folyton az ilyen virtualis feluleteken..."


"Nincs kepem a fbon,mert tojtam ra igen,hogy van vagy nincs,de lehet hogy ezen valtoztatni fogok"


mintha befolyásolná a fb az életedet úgy írod ezeket itt

2016. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

na igen,kossz hogy szembesitettel,igazad van egreszbol....

viszont azert irtam es emeltem ezt ki,mert az ismeroseim egymas fele az elso elepest facebookon teszik meg...erted? es amig en szanalmas kis semmisegnek talaltam a facebookot,addig masok altala ismerkedtek meg kb 100 esetbol 95 x... es ezert hoztam fel,hogy lehet hogy nekem is aktivanom kellene rajta,mert rendszerint ott teszik meg egymas fele a lepeseket..... csak is ezert hoztam fel.

2016. júl. 30. 19:38
 14/16 A kérdező kommentje:

nem akartam altalanositani.

csak is az en ismerosi korombol tudok kiindulni. :DD...

2016. júl. 30. 19:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Hat akkor vegyuk ugy h adok egy nevelo szandeku fulest neked h ne menj a tobbi birka utan. :) foleg h ott vagy es nincs keped ott, ne ez szamitson mar! :)
2016. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

orulok,hogy nem csak en gondolom ugy,hogy ez a fb ismerkedes feletebb felszines dolog ;)

koszonom a valaszokat,mindenkinek ment a zold

2016. júl. 30. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!