Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak meg normális 18-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg normális 18-22 eves fiúk?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vege egy elég komoly kapcsolatomnak es próbálkozom az ismerkedessel, de feleslegesen. Az összes fiu akivel eddig elkezdtem a neten beszélgetni vagy csak Szexelni akart (egyetemista fiúk lévén, nem akarnak kapcsolatot), vagy egy hét utan mar vissza se irt. Hogy lehet igy interneten ismerkedni?

Jövőre ha minden jol megy továbbtanulok Pesten, remelem az egyetemen is lehet ismerkedni, bár addig is jo lenne valaki, mert nagyon depressziós vagyok :(



2016. máj. 7. 15:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Jelen :)
2016. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, a barátzónádban.
2016. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nincsenek fiu barátaim, meg csak másfél hónapja ért véget a kapcsolat es azóta nem szereztem meg csak fiu barátokat sem :)

Aki akar írhat, szívesen ismerkedem

2016. máj. 7. 15:42
 4/29 anonim ***** válasza:
Istenem!!
2016. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Vagy kamu vagy kamu de az sincs kizárva, hogy mindkettő :D
2016. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, akkor most szerelmi bánat miatt nem tudod mit kezdj magaddal, de valószínűleg egyetemen ismerkedni fogsz agyba főbe de addig kell neked zsebkendő pénisszel.

Aha...

2016. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Szimplán ismerkedni szeretnek, hátha megtalálom a társam. Nem akarok egyetem ismerkedni, szimplán feltettem egy kérdést.

Kevés baratom van es a szakítás óta nem igazán csináltam semmit es szívesen ismerkednek mas fiúkkal is, mert mar kb 2 éve nem beszéltem mas fiúval. Nem Szexelni akarok, nem is szex hirdetést irtam ki, szoval nem ertem a felhabarodast.

2016. máj. 7. 15:51
 8/29 anonim ***** válasza:

" addig is jo lenne valaki, mert nagyon depressziós vagyok :( " + "Ha akarsz, írj"-féle tipikus sablonszöveg olyan tökéletes kombinációt alkot ebben a kérdésben. Ennél jobban le sem írhattad volna, hogy kerüljenek el téged.


Elgondolkodtam azon, hogy vajon miért nem beszéltél más fiúval évek óta...De nem fogok kérdezősködni. Meg nem leszek a lelki szemetesed :) 19/F

2016. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
én szívesen beszélek bárkivel, veled is akár, ha nem baj, h idősebb vagyok, mint amit kiírtál. :) 26f
2016. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

" nagyon depressziós"


A depressziós csajok olyanok, mint az uborkák a macskáknak. Ijesztőek és több méterről kerülendőek. A nők amúgy is labilisabbak érzelmi tekintetben, mármost ez megfejelve némi depresszióval egy olyan erős kombó, ami elijeszti a legtöbb férfit.

2016. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!