Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó az randi után, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az randi után, ha kifogásokat keres az összes nő, hogy 2 hét múlva akar újra randit, majd 3 hét múlva és közben gyártja a kifogások tömkelegét, hogy miért nem jó most? Miért nem játszanak nyílt lapokkal? Hazugság a nők élete?

Figyelt kérdés
Elmegyek randira. Utána 2-3-4 nap múlva írok rájuk, hogy mikor legyen a következő? Erre mind azt találja ki, hogy majd, most nem érek rá, most a családdal megyek ide-oda, most a barátnőkkel megyek el 2-3 hétre, most sok a munka, most fáj a fejem hetekig. Aztán eltelik a 2-3 hét és megint írják, hogy majd. Mi a fészkes franckarika jó ebben? Ha úgy érzik, hogy nem akarnak, akkor mi a francokért nem mondják meg, hogy nem akarnak többet? Aztán meg ha konkrétan rákérdek, lehülyéznek, és elmondják, hogy szimpatikus vagy, de tényleg sok a dolguk és hetekre be vannak táblázva. Érthetetlen. Én vagyok a hülye mindig a végén, ha rákérdek konkrétan, hogy mi a baj, nem tetszem stb. De így is leráznak. Érzem, a legtöbb nő élete tömör hazugság. Esküszöm.
2016. júl. 31. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A nők folyton arra panaszkodnak, hogy a férfiak nem tudnak udvarolni... Azt egy sem mondja, hogy a nők pedig nem tudják fogadni az udvarlást.


Ez igaz arra is, mikor a randi után nem szeretnének folytatást. Lehet találni módot, hogy kedvesen lekoptassanak egy férfit, és lehet húzni az időt, hátha lekopik magától.


Gáz.

2016. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van amelyik azzal jött, vagyis szombat este randi volt. Vasárnap reggel írtam rá, mikor legyen folytatás. Írja, nem tudja, mert ma reggel (vasárnap?--ilyen hirtelen?--miért nem említette randin?--miért azt mondta, hogy szereti a munkahelyét és ott akar maradni?--miért úgy köszönt el a randin, hogy sok sikert az életben és vigyázz magadra?)kapott külföldi munkaajánlatot. Ebbe nem férek bele. Azóta is hiába írok neki, hogy mi újság. Nem ír annyit sem, hogy bú vagy bá, pedig randi előtt csacsogott, hogy szinte le sem lehetett lőni. Volt előtte képcsere, sok napos beszélgetés. Mégis lelépett. Isten tudja hány féle dolgot mondtak már, miért ne legyen 2.
2016. júl. 31. 18:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű, hogy ezektől a lányoktól értelmesebbnek is tartom magam, uram bocsáss meg, nem a diplomáim miatt, hanem hanem, jártasság stb. Külsőre is férfiként valamivel előrébb teszem magamat náluk. Ezt persze randin sosem hozom fel, vagy éreztetem. Mégis kevés vagyok az összes nőhöz.
2016. júl. 31. 18:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat, ezt ne úgy fogja fel bárki is, hogy nagyképű vagyok, csak így érzem, hogy mind külső, mind belső értékekben jobb vagyok ezeknél a lányoknál, mégis bukik a dolog. Persze ezt lehet ők is érzik és azért. Pedig elvileg a lányoknak a maguknál ,,jobb" pasikkal kellene lenniük, vagyis azt hittem, így van ez náluk. Már megkérdőjelezem ezt, mikor a jogász lány összeáll az utolsó piás, minimálbéres alakkal.
2016. júl. 31. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, elmondtam, hogy szerintem miért csinálják ezt. Várják, hogy lekopj magadtól.


Egy férfi erre mikor rájön, nem írogat a csajnak hetekig még utána, hogy mégis lesz e valami, szépen fogja a kabátját.


Ennyi, nem kell itt szidalmazni a nőket, ez őket minősíti, ha viszont elmész a MNK irányba az téged.


#1es

2016. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ebben az ám a pláne, kedves kérdező, hogy szerintük te is csak egy vagy azon férfiak közül, akik csak szexet akarnak tőlük. :) Sosem értettem a női logikát, s ez nem is fog megváltozni soha.
2016. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy nem szexet akarok, nem azért próbálkozok napokig, hetekig. De ugye ez nem erény. Bezzeg más pasikkal rögtön ágyba bújnak és az jó.
2016. júl. 31. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!