Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még esélyem egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gixerk6 kérdése:

Lehet még esélyem egy komoly kapcsolatra? Vagy halott ügy már?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos eléggé nehézkesen találok párt.Nos a gond az hogy,tavaly szeptemberben széttmentünk az exemmel.9 Éves

Kapcsolat volt 2 gyermek született.A gyerekek az anyukával élnek. Én Németországban dolgozom. 4,6,8 hetente járok haza.Mikor hogy... Próbáltam netes társkeresést,személyes ismerkedést.De közel egy éve semmi. Legtöbbször az a baj hogy, gyerekem, ill külföldi melóm van. Nem nézek ki szerintem rosszul, humoros, életvidám pasinak tartom magam. És mégis... Szivesen olvasnék hasonló cipőben járók tapasztalatairól! Esetleg tippek?


2016. júl. 31. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt hogy,25 éves F vagyok.
2016. júl. 31. 18:50
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj külföldön párt keresni. Senki sem akar már kapásból távkapcsolattal indulni. Ráadásul két gyerek... azoknak gyerektartás megy.

Hát ez így kinek éri meg?

2016. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam itt is, de én Magyar lányt szeretnék. Aki meg Magyar a környező 300 km-re férjezett, vagy még túl fiatal.
2016. júl. 31. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor költözz haza. Távkapcsolatba csak a tinik, a szerelmesek és a nagyon kétségbeesettek mennek bele.
2016. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a magyar melléknév, kisbetűvel írandó.
2016. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnsz túl életvidámnak az írásod alapján
2016. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyolc év előnyöd van velem szemben :) , én is hasonló helyzetben vagyok. Persze hogy lehet esélyed, nem egy embert tudok aki távkapcsban él. Volt olyan aki úgy jött össze hogy már itt kint dolgozott. Olyan is aki kint jött össze párjával. Meg gondolom nem is akarsz örökre kint maradni. Fiatal vagy még lesz időd bepótolni, ha hazaköltözöl.

Én úgy vagyok ezzel, hogy rossz egyedül, de tudom miért csinálom ezt. Havonta megyek a gyerekeimhez, és nagyon jó velük lenni feltölt engem. Kapcsolat már csak olyan kellene ami tökéletes, mert még egy gondot nem akarok a nyakamba venni.

Ezt az életet te választottad, sajnos lemondásokkal is jár.

2016. aug. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos van benne valami :(
2016. aug. 1. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!