Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van most ez az őrület a...

Van most ez az őrület a facebookon, hogy kapsz 5 milliót, ha 30 napot eltöltesz egy házban ahol 3 ember meghalt. Ez komoly? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van, tudom :D de szeretnélek megkérdezni titeket is, hogy erről mi a véleményetek.

LINK: https://www.youtube.com/watch?t=13&v=67SRlcVC_88

Nem tűnik nekem olyan tipikus magyar háznak, ha régi, ha új. Másrészt pedig.. Ha olyan hú de nagy cég akkor nem valószínű, hogy Windows Movie Maker ben csinálják meg ezt a "hírdetést". Másrészt, van olyan milliomos aki ennyire, de ennyire unatkozik és erre költi a pénzét? Még ha után esetleg le is adják a TV.-ben. Mi erről a véleményetek? Kamu? Vagy nem? Ti bevállalnátok?



#millió #pénz #gazdagság #félelem #halott #30 nap #Magyar Horror Story :D #Kamum
2015. ápr. 24. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem totál kamu az egész. És ha a világot adnák érte, én akkor sem vállalnám be.
2015. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos kamu, ki a csuda adna ilyenért ennyi pénzt? Rengeteg jelenkező lenne rá szerintem, nálunk is meghalt már sok ember és mindenki itt lakik továbbra is.
2015. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu...

Az 500 méterre lévő elhagyatott temetőről csak annyit mondanék, hogy én 5 háznyira lakok egytől (szintén elhagyott)

2015. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 francoskulcs válasza:

500 méterre :D Jó messze

És ha közel is lenne,a legnyugottab hely a világon.

Meghaltak abban a házban,még jó hogy meghaltak senki sem él örökké.

Kamu az egész,de ha valóban lesz ilyen olyan dolgokat csinálnak benne mintha szellemek kisrtenének :D

2015. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kamu szerintem.

a mi házunkban is haltak már meg az előző tulaj szülei.

rokonom házában családtagjuk is halt meg már és továbbra is ott élnek.

Én bevállalnám, max eltöltenék utána a pszichiátrián egy hétvégét és nem lenne gondom a pénzre :)

2015. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ALFAésOMEGA válasza:
62%

hello én jelentkeztem én is csodálkoztam hogy movie makerel csinálták a videot kaptam eamil benn visza jelzést amibe ez állt


Köszönjük jelentkezését, hamarosan felvesszük önnel a kapcsolatot!



A Szellemház csapata!


Az email-ek feldolgozása folyamatban, a nagy érdeklődés miatt türelmüket kérjük! ---- fogalmam sincs e hogy kamue vagy nem mer 50-50% az esély rá én ugy gondolom ha a nyeremény már több millió akkor egy fajta szerzödést alá kell hogyha kibirnám a 30 napot hisz nem kis összegről van szó ha véletlenül is odakerülne a sor hogy jelentkeznek hogy mehetek már akkor fogom kérni tölük a személyazonosito számát meg a jogosítványát hogy majd azonosítani tudjuk hogy az az ember ténleg létezik e hisz hallottam hogy be indult a szerv kereskedelem és igy csalogatnák az embereket oda semmi sincs kizárva de reménykedem benne azért hogy nem kamu hisz 30 nap alatt 5 millió még ha kénszerzubbonyba hoznak haza mint egy örültet még akkor is kibírnám

2015. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy kamu, nem kell bedőlni mindennek...
2015. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 amper007 válasza:
Klikbait szar oldalak ahol a legördülő hirdetések termelnek sok pénzt.A sok kretén agyhalott tovább posztoló pörgetik az oldalt, növelve a hirdetések letöltődésének a számát, amivel az oldal tulaja gazdagíthatja a számláját. Sok hasonló oldalvan pl: itt egy maserati ha tovább osztod akkor megnyerheted az autót. Bill Gates elosztogatja a vagyonát azok között akik megosztják a hirdetést..stb.. érthető?
2018. márc. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!