Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is zárjam le ezzel a nővel az ismerkedést, mert tuti hátsó szándékai vannak?

Figyelt kérdés
Beszélgetek ismerkedek egy top 10-es csajjal, tényleg olyan, mint aki címlapból lépet ki. És találkozás után sem rohant el hanem akar folytatást, mivel tényleg csúnya vagyok és 32 évesen egy nő sem volt az életemben (szűz vagyok), kicsit nehezen hiszem, hogy ezek után egy ilyen nő akarna valamit tőlem, úgy gondolom, jobb ha most kiszállok a dologból, mert tuti valami hátsó szándék van emögött és jobb most kilépni, mielőtt elkezdek bizakodni és érezni valamit...
2016. aug. 1. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt a lehetoseg te meg hagyod eluszni ...

Gratulalok ...

Szerintem.meger meg par randit meg nemi szexet ...

2016. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy az egyes mondja ha hátsó szándéka van úgyis kiderül. Te pedig addigra elveszted a szüzességed, kapsz némi önbizalmat,így mindenki jól jár.

De az is lehet nem vagy csúnya csak te gondolod ezt és tisztességes szándékai vannak a nőnek. Így legyen ámen.

2016. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

gazdag ember vagy?: menő pozícióban dolgozol?

mi lehet a hátsó szándék?

szerintem a saját félelmeidet vetíted ki a csajra, be vagy tojva, h. dugni kell, meg kapcsit felépíteni, és inkább bebeszéled ezt magadnak.

2016. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet ez esetben a hátsó szándék? Esetleg szexelne veled? Menekülj!!!
2016. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval küzdesz valamiért, és amikor végre bekövetkezik azt mondod, hogy nah, inkább mégse? Most akkor mit is akarsz?
2016. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha például van mit a tejbe aprítanod és úgy érzed, hogy csak ezért ismerkedik veled és ez neked nem megfelelő, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Viszont, ha nincs egy vasad sem és mégis érdeklődik utánad, akkor valószínűleg tényleg érdekled. Ez esetben ostobaság volna visszavonulót fújni. Mert attól még, hogy "top 10-es" nem lesz automatikusan sekélyes. Érdemes lenne egy kis bizalmat szavazni neki és nem pedig külsőségek alapján általánosítani. Menet közben pedig úgyis kiderül minden szándéka.
2016. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha 32 évesen szűz vagy, ugyan fektesd már le ezt a nőt.

Csak cselekedj.

Másrészt vannak jó nők akik valamiért ronda pasikra buknak.

2016. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Gondolom ez előtt meg olyan kérdéseket írtál, hogy 32 évesen miért vagy szűz és miért nem vesz észre senki.


Erre mondják, hogy a sz..r sem elég büdös.


De hogy egy kicsit lelombozzalak, lehet csak Te látod oly csodásnak a leányzót, 32 évesen szüzen szerintem másként látod a nőket...

Amúgy meg szánalmas mikor valaki pontozza a másikat? Mi ez vetélkedő?


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen zárd le, mihamarabb, és soha el ne hidd, hogy valaki akarhat tőled valamit hátsó szándék nélkül is.


Ja, lehet hogy ronda vagy de beszélgetni jó veled. Az hogy egy nő beszélget veled nem jelenti azt, hogy ennél többet is akar, uh a bizakodást egyenlőre ne kezd el.

2016. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem semmi hatso szandek nincs, tetszel neki, szoval ne cseszd el azzal h elszalasztod a lehetoseget. Tedd oda magad, dugd meg es hallelujah. Komolyan, ideje felnoni.
2016. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!