Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok/nők akik el tudják fogadni, hogy nem vagyok teljesen egészséges?

Figyelt kérdés
Sajnos születésem óta nem jó se a vesém se a májam. Előbbi betegség már születésemkor kiderült (azóta már túl is vagyok egy szervátültetésen.) A májgondjaim csak tavaly júniusban derültek ki egy MR vizsgálat során (bár már régebben is volt gyanú, hogy valami gond van vele.) Ez utóbbi betegségemmel egyenlőre még nem kell semmit csinálni de ki tudja, hogy mi lesz később... Szívesen ismerkednék hasonló betegségben szenvedő lányokkal is csak az a gond, hogy se a környéken ahol lakom (Ózd mellet) se ahova járok kezelésre nincsenek hozzám hasonló fiatal lányok. Egészséges lányokkal pedig még nem mertem kezdeni mert tapasztalatból tudom, hogy vannak olyan emberek akik elítélnek és problémaként kezelik az ilyen embereket (annak ellenére, hogy ez már egy jól kezelhető betegség ami nem jár sok hátránnyal.) ha nem találok hasonló betegségben szenvedő lányt akkor el is felejthetem a társkeresést?
2016. júl. 6. 09:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
A nők 99%-a egészséges donort keres ygermeknemzéshez. Le lehet pontozni,de ez így van. Olyan lányt keress,aki nem akar szülni.
2016. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Első, takarodj már a pi....csába, mi az hogy egészséges donor? Miért kell leszólni a srácot egy betegség miatt? Aztán mi van, ha te betegszel meg kisfiam? Abba gondolj bele, hogy nem tudhatod, hogy kit mikor milyen betegség fogja utolérni. Aztán akkor majd leszállsz a magas lóról, te felsőbbrendű genetikai állomány.

Kérdező. Ismerkedj nyugodtan, nem kell ezzel kezdeni, de el lehet később mondani a dolgokat, normálisan, ne áldozatként beállítva magad, hanem úgy, hogy ez veled együtt jár, nem tudod teljesen megszüntetni. Ha normális a lány, akkor elfogadja, tudomásul veszi. Ha nem fogadja el, akkor nem őt kerested.

2016. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha valamilyen öröklődő betegség ez, akkor olyat keress, aki nem szeretne gyereket/nem lehet gyereke/vagy már van gyereke.


Ha nem öröklődik, akkor nyugodtan próbálozz mindenkinél, senkit nem fog zavarni, csak ne legyen központi téma.


Egyszer randiztam egy sráccal, akinek valami krónikus hasmenése volt, és a 2 óra alatt legalább tizentötször hozta szóba, milyet mikor mitől produkál. A betegsége nevére nem is emlékszem, csak erre.

2016. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Második te szimplán vagy hülye vagy triplán? Senki nem szólta le a kérdezőt.. 😃
2016. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

1. Öröklődő a betegség vagy nem?

2. Mennyi gondot okoz a mindennapokban? (akár anyagi, akár életmód tekintetében)


Anyukámnak fiatalon tetszett egy srác, aki elutasította a közeledését, és azt mondta, hogy egyáltalán nem is akar párkapcsolatot, családot, mert öröklődő betegsége van, és ezt nem akarja tovább adni, és egy nőt sem akar megfosztani a gyermekvállalástól.


Ha öröklődő a gond, jobb lenne olyanokkal próbálkozni, akik nem szeretnének szülni, vagy meddők (esetleg örökbefogadás opció lehet hosszú távon).


Ha nem öröklődő, lehet próbálkozni másoknál is, de ott meg felmerül a második pont, hogy mennyi gondot okoz ez a mindennapokban. Ha ezzel nehéz az együttélés, olyanokat kell keresni, akik ehhez éreznek elég erőt.


Ha se nem öröklődő, se a mindennapokat nem terheli meg, akkor bárkinél próbálkozhatsz. Mindenkinek van valami gondja, amivel együtt kell élni, de nem mindenkinek kell ehhez teljesen átrendeznie az életét.

2016. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

1. Nos igen mind a kettő örökölhető betegség. Főként ezek miatt nem akarok gyereket én sem (mondjuk ha nem lenne ez a két betegségem akkor sem hiszem hogy akarnék mert nem vagyok olyan fajta.)


2. Most jelen pillanatban még nem okoz gondot de nem tudni, hogy mi lesz később (főleg a májam miatt aggódom.)Sajnos nagyon sok embernek akiknek beültetett veséjük van később tönkremegy vagy kilökődik. Ilyenkor amíg nem kapnak másikat (amire a legjobb esetben is éveket kell várni) addig művesekezelésre szorul az ember. Nos a művese egy olyan dolog ahova kétnaponta kell járnod és gyakorlatilag élőhalottat csinál belőled mivel a kezelés alkalmával mindent kitisztítanak belőled ezért jóformán csak feküdni tudsz egész nap... És munka szempontjából sem előnyös a dolog mivel elég sok feltételnek kel megfelelni. Nem végezhetsz nehéz fizikai munkát, nem lehetsz se túl hideg se túl meleg helyen stb.

2016. júl. 6. 11:07
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Nekemis vese problémám van de egyenlőre nem okoz gondot, fél éven át kellett szednem egy elég erős gyógyszert rá, ami javított az állapotán, nekem ha rosszabbodni fog én nyers vega diétára fogom magam, nagyon szigorúan betartva, megvan hogy miket fogok enni, szervi betegségek nagyon a diétától függenek, persze nem mindig használ úgy ahogy elvárná az ember, de én ebbe hiszek.
2016. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy kissé eltértünk a kérdés témájától.
2016. júl. 6. 11:17
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Vannak olyan nők, akik nem szülhetnek valami miatt, tehát ezen nem kéne annyit aggódni, örökbe is lehet fogadni. Biztosan fogsz találni olyan nőt, akivel kölcsönösen szeretni fogjátok egymást. Ne a legrosszabbra készülj, hanem arra a sok jóra, ami az életben vár. A jókért küzdöttek a szüleid is. Csak pozitívan és kitartás!
2016. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek joga van a boldogsághoz, és aki önként lemond róla, vagy akadályokat gördít maga elé, az bolond. Nem kell kötelezően beteg, meddő, gyermekvállalás ellenes nőkkel ismerkedned. Ismerkedj, és az ismeretségnek egy megfelelő pontján mondd el, milyen betegséged van. Aztán a másik fél majd eldönti, hogy tudja-e ezt vállalni, vagy sem. Igen, sérülhetsz, ha nemet mond, de az ismerkedésben bárki sérülhet, nem kell ahhoz bármi egészségügyi problémádnak lenni. A feleségemmel jó pár levelet váltottunk, mire le merte írni, hogy mozgáskorlátozott. Egyből hátrált is volna ki az egész ismerkedésből, hogy bocs, és megértem, ha nem írsz többé, stb. Addigra viszont annyira megkedveltem, hogy meg akartam ismerni, adni akartam egy esélyt a dolognak. Szóval jóformán lehülyéztem, hogy önként lemond a boldogságról olyan okból, amiről ő nem tehet. Miért is? Ahogy a soraimból is kiderült: házasság lett a dologból. Amúgy olyan párt is ismerek, ahol a férfinak nem lehet gyereke, a nő pedig szeretett volna. Végül összeházasodtak, és nagyon jól megvannak. Ha szeretünk valakit, akkor képesek vagyunk áldozatot hozni, vállalni a nehézségeket.
2016. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!