Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti melyiket választanátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok ha csak az egyiket lehetne? (lent)

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva kezdődik az egyetem, és jelentleg úgy áll a dolog hogy elméletben lenne esélyem összejönni lánnyal, mert egyedülálló, ugyanakkor eddig sose volt szerencsém és nem is vagyok egy ideál, szóval lehet inkább nem fogok nyitni és a hobbijaimra koncentrálok, amik pl. nagyrészt a gép elé kötnek. A baj ott van hogy a kettőből csak egy valósítható meg: ha a csajozást választom ahhoz el kell kezdenem edzeni, időt és pénzt áldozni a másikra, stb., azaz nagy áldozattal jár, és csekély az esélye hogy összejön. Viszont ha letojom, és az egyszerűbb utat választom, azaz az egyetemre csak tanulni járok be, és nem ismerkedem, kalandozom, hanem itthon utána GTA-val játszok (imádom azt a játékot), akkor valszleg sose lesz csajom. Mondjuk elég valószínű hogy így sem. Szerintetek mi a jó megoldás?
2016. aug. 2. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
egyszerűbbet. Nem vesztesz vele semmit, ha nincs bnőd.. legalább van időd GTA-zni.
2016. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Remélem az egyetemen agyra fogsz gyúrni, mert iszonyat sötétség van nálad!


1. Befektetett energia nélkül örök vesztes leszel az élet MINDEN területén!

2. Igazad van, nem kell mindenkinek párkapcsolat, se család, nyugodtan maradj csak a szüleid nyakán és 50 évesen is GTA-z. Csodás életcél!

3. Ha neked ennyire megterhelő egy párkapcsolatot létrehozni, akkor ne tedd, majd érsz még agyilag 10 évet, és akkor majd remélhetőleg nem leszel gyáva nyuszi és veszed a bátorságot és a fáradtságot és elkezdesz majd ismerkedni.


Egyiket se választom!

2016. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

GTA 4 vagy 5?

Én anno a Löwe Tier 8 prémium tank és egy barna csaj között kellett hogy válasszak.

Ma már a csajt választanám... (fos volt a páncélzata)

2016. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

#2


1, attól mert energiát fektetsz be, még nem biztos hogy sikeres leszel. Magyarán feleslegesen dolgozol a semmiért. Megéri.


2, mi köze a szülőknél lakásnál és a párkapcsolatnak egymáshoz? egyedül is bérelhet albérletet. Ez csak kötözködés a részedről, nem tudod mással támadni a kérdezőt. mi van irigykedsz?


3, nem mindenkinek a párkapcsolat az egyetlen mentsvára és életcélja az életben. Azért mert te szűk látókörű vagy azért ne a másikat okold.

2016. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4


1. Hát, ha meg se próbálod és csak kifogásokat gyártasz állandóan úgy jó hogy nem is leszel soha se sikeres. De ha megpróbálod, akkor is mit veszíthetsz? Csak tapasztalatod lesz, amiből a későbbiekben táplálkozhatsz!

Senkinek sem sikerül mindig minden elsőre, kellenek a kudarcok, amik tanulópénzek.


2-3. egy kockára legyek irigy? hahaha, a mai fiatalok életszemélete egyszerűen taszító, azt hiszik, hogy minden az ölükbe fog pottyanni, későn érnek, és mindig mindent könnyen feladnak!

Hogy mi köze a szülőknek és a párkapcsolatnak egymáshoz? Ismerős neked az a fogalom, hogy anyuci pici fiacskája? Ezzel mindent elmondtam.


Én már elértem a kitűzött célomat, és nem rinyálok, nem töltöm fölösleges dolgokkal az időmet, mindenre van időm. 3 és fél éves boldog kapcsolatban vagyok.


A kérdező meg menekül "hanem itthon utána GTA-val játszok".


Egyébként is, miért kéne választania? Csak a gyengék választanak, aki kitartó, az minden vágyát eléri, mert tesz érte.


És nem mindig a legkönnyebb út a legegyszerűbb és a legjobb!

2016. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, ilyenek a mai fiúk..szörnyű. Szerintem játsszál csak a gépeddel, annak aztán marha sok értelme van, sokkal jobb, mint felnőni és értelmes dolgokat csinálni.. gratulálok.
2016. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Na, 6-os, ne ítélkezz.

A GTA-ban sose kapsz el HPV-t, ráadásul olyan gyönyörű a grafikája, hogy sztem te is azt választanád saját magaddal szemben.

2016. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7


Kimondta, hogy végig kell b..szni a fél várost? Ha csak pár, jól megválogatott partnerrel van szexuális kapcsolatod, úgy nem lehetsz beteg.

2016. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vicces vagy :) Én nem ítélkezem, csak sajnálom a lányokat, akiknek manapság kellene párt találni, mert sajnos ahogy látom a mai fiatalok többsége a kérdezőhöz hasonló.
2016. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-es

Esetleg eljönnél velem egy páros GTA-zni? :)

2016. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!