Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti melyiket választanátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok ha csak az egyiket lehetne? (lent)

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva kezdődik az egyetem, és jelentleg úgy áll a dolog hogy elméletben lenne esélyem összejönni lánnyal, mert egyedülálló, ugyanakkor eddig sose volt szerencsém és nem is vagyok egy ideál, szóval lehet inkább nem fogok nyitni és a hobbijaimra koncentrálok, amik pl. nagyrészt a gép elé kötnek. A baj ott van hogy a kettőből csak egy valósítható meg: ha a csajozást választom ahhoz el kell kezdenem edzeni, időt és pénzt áldozni a másikra, stb., azaz nagy áldozattal jár, és csekély az esélye hogy összejön. Viszont ha letojom, és az egyszerűbb utat választom, azaz az egyetemre csak tanulni járok be, és nem ismerkedem, kalandozom, hanem itthon utána GTA-val játszok (imádom azt a játékot), akkor valszleg sose lesz csajom. Mondjuk elég valószínű hogy így sem. Szerintetek mi a jó megoldás?
2016. aug. 2. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Köszi, nagyon csábító az ajánlat, de férjnél vagyok és nemsokára születik a babánk, így nem hiszem, hogy pont én vagyok álmaid asszonya.
2016. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor egy páros World of Tanks, de ez az utolsó ajánlatom...
2016. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Találd meg az egyensúlyt. Az exem tanulni ment az egyetemre, felszedett engem, és még játszani is volt ideje mellette, igaz ő Dotázott, nem GTA.

Ne ostoba libát szedj fel, és akkor nem elviszi az energiádat a kapcsolat, hanem energiát ad a mindennapokhoz, és simán marad időd/erőd a hobbidhoz.

Most pl egyetemre járok, van egy tökéletes pasim, és tudok mellette játszani, hébe-hóba sportolni, meg könyvmolykodni napi 5-6 órát.

2016. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szerintem probalj csajozni.

ahogy irsz, nincs nagyon ilyen lehetoseged, szoval, nem artana probalkozni.

ha nem jon ossze, akkor ugy is lesz idod jatszani.


nem kell edzened egy csaj miat, inkabb sajat maga miat szokot az ember edzeni (egeszseg + forma).


atol h lehet csajod nem kell mindgyart az egesz eletedet megvaltoztatni. a csajozas nem = edzes ido es penz pazarlasa.

ha igy nezel ra, akkor inkabb hagyad az egeszet a fenebe.

2016. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én elkezdenék először csajozni beleölnék mondjuk pl. 1-1,5 évet,nagyon max.2,ezalatt kiderül mire vagy képes,mit tudsz kihozni önmagadból.Ezzel nem azt akarom,mondani,hogy hagyd ott a gépet örökre,de csökkentsd a játékkal töltött időt(nem tudom mennyit játszol egy nap),meg persze az egyetemet se szard le.Mégha nem is jön össze a barátnő,de legalább megpróbáltad,a géped meg mindig ott lesz a szobádban az nem változik,nem megy semerre,nőre meg most van esélyed,nem tudom hány éves vagy,de 20 fölött 0 kapcsolattal,szüzen,női érintés(csók) nélkül baromira nehéz ismerkedni(sajnos ismerős és én nem a gépezés miatt)
2016. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tudod a választ a kérdésedre.

Egyébként az az érzésem, hogy rosszul is tetted fel. A valódi kérdésed valahogy úgy szólt volna:


Szeretnék férfi lenni, de az nehéz és nem is biztos, hogy kifizetődik. Vagy nyomkodhatom otthon a gépet, amiben nincs benne a fejlődés lehetősége és nem nagyon vezet sehova, de rövidtávon jóval könnyebb és több örömet okoz a jelenben. Megéri melózni?


A válaszom pedig ez lenne: igen, hosszútávon megéri.

2016. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!