Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért álszent, hazudozós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álszent, hazudozós a rettenet sok huszonéves nő?

Figyelt kérdés
Volt, hogy ismerkedtem lánnyal, randiztunk is. Utána is folyamatosan beszélgettünk, még egyszer találkoztunk is. Aztán rá pár nap múlva letiltott, írni sem lehetett neki. Másik adatlapról láttam a facebookon, hogy már kapcsolaban van egy pasassal. Nem egyszeri eset, volt már sajna ilyenben részem. De gyártotta közben a kifogásokat, hogy azért nem akar találkozni, mert családjával van, eg iszonyat sok a munka. De egyik sem vállalta, hogy párja van. Undorítóak.
2016. aug. 3. 18:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
72%

Egy huszonéves nőre akkora a kereslet a mai világban, hogy percek alatt bepasizik, épp ezért nem szabad húzni a második randiig, mert ha az elsőn nem tudsz összejönni vele, akkor 99,99%, hogy már nem is fogsz vele összejönni.

Társkeresőn is villám gyorsan le kell szervezned egy randit, amilyen gyorsan csak lehet, mert rajtad kívül több ezren írnak neki egy-két hét alatt. A mai világ az sajnos ilyen, nőnek nagyon egyszerű.

2016. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenek sajnos... Velem is, nem csak veled.
2016. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak az a rossz, hogy ha megmondta volna, hogy ez a srác közelebb áll hozzá, akkor el is fogadom. De az hogy hetekig felültetett, az fájdalmas. Az meg, hogy le is tiltott, nehogy írjak neki, hogy hazudott, az még jobban fáj.
2016. aug. 3. 18:57
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, velem olyat volt képes megcsinálni egy csaj, hogy elhivott egy találkára, és nem volt ott a megadott időpontban a megbeszélt helyszinen... Elmondása szerint aludt otthon, miközben én a helyszinen vártam rá elég sokáig... Képtelen vagyok felfogni, hogy ha baja volt velem, miért nem jött el a talira, és közölte volna ott velem személyesen?! Miért nem képesek semmiféle őszinteségre sem a nők?!...
2016. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Retek az összes!
2016. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem még ezen kívül volt két randim az éven, ott is elmentem. Meghívatta magát ilyen, meg olyan alkoholra. Aztán az egyik a randi végén közölte velem, hogy ő neki most mennie kell a másik randira. Köpni, nyelni nem tudtam. A másik meg végig hazudozott, hogy így meg úgy bejövök neki, aztán mikor elhívtam 2. randira elővett olyan kifogásokat, hogy így meg úgy nem tud jönni, ez húzódott hetekig, aztán rájöttem, hogy le akart koptatni. Illetve megint egyik azzal akart elzavarni, hogy hüvelygombája van. Aztán rá 6 napra pasival láttam sétálni. Biztos addigra elmúlt a gomba...
2016. aug. 3. 19:15
 7/20 A kérdező kommentje:
Vagy gyógyszert vitt neki randira ajándékba az a pasi...
2016. aug. 3. 19:17
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 30 valahány éves nők is álszent,hazudosak.(tapasztalat)
2016. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Ez lenne a modern világ. Egy szar. Remélem valamelyik idióta amelyik megyneri az USA elnökválasztást kirobbant egy atomáborút. Ráférne erre a fajra.
2016. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak gondold magad bele a helyzetükbe, fordított esetben te is ezt csinálnád, ha kedvedre van miből válogatni, mint egy munkahelyen, neked nem tetszik valami a főnök azt mondja lehet menni van 20 másik jelentkező a helyedre. Csak ugye nálunk is ezért van munkaerő hiány sok az elvárás kevés a fizu, ezért mindenki lelép az országból a cég meg hoppon marad. Na lassan majd eljön ez az ismerkedésben is és akkor megnézheti magát jó pár nő.
2016. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!