Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez valóban hátrány?

Figyelt kérdés
A tekintetem állítólag hatalmas mértékű komolyságot sugároz, ez is oka annak, hogy nem jön össze semmi ismerkedés terén? Pedig velem lehet jókat beszélgetni, humorizálni is szeretek. Miért kell a fizimiska alapján ítélni? 20/F
2016. aug. 3. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos így működnek a emberek. Ránézünk egy ismeretlenre, és 5 mp alapján eldől bennünk a szimpátia a külső alapján.

Elsőre ítélni viszont tényleg hiba ettől függetlenül. :)

Próbálj mindig mosolyogni.

2016. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De miért kéne mosolyognom, ha éppen nincs jókedvem? Nem értem.
2016. aug. 3. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs jó kedved, akkor ne mosolyogj. Gondolom akkor ismerkedős kedvedben sem vagy. Mi akkor a baj?
2016. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek többsége egyszerűen nem hajlandó megismerni a másikat, a nők zömének meg eleve x+1 "udvarlója" akad, tehát ők általában bőven válogathatnak a jelentkezők közül, így még könnyebben kiszórhatják azt, aki elsőre kevésbé szimpatikus, hiszen úgyis van még rengeteg faszi, aki körüldongja őket.
2016. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

A mosoly öltöztet.

A mosoly belső békédről, harmóniádról és elégedetségedről árulkodik.


Egy búvalb..szott személyt mindenki elkerül.

2016. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még ha nincs is jókedvem, nyitott vagyok az ismerkedésre. Örülnék, ha legalább egyszer lenne esélyem beszélgetni egy lánnyal. A rosszkedvem fő okozója pont ez, hogy egyedül vagyok.
2016. aug. 3. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne kizáró ok, bár jóval időseb vagyok nálad.
2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szöxi89 ***** válasza:
sokszor mikor egy pasu megjelenik egy talalkozon ugy jelenik m mint egy hippi....a masik mikor valaki unot pofakat vag azt gondolhassa az illettö h unalmas este lex...neha nem art egy kis aratlan pofit bevagni esetleg egy szall rozsat vinni es nem beülni valami kavezoba hanem kint az utcan,parkba ismerkedni....jobban felszabadul az ember mint ha van tömeges helyen szeretne part fogni
2016. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azért, mert az arc sokmindenről árulkodik. én is az alapján ítélek első körben. főleg, ha csak pár másodpercem/percem van dönteni. személy szerint én jobban megbízom az intuicióimban, amit sugároz az arc-testtartás-mozdulatok.


amúgy tökre megértem, hogy semmi kedved a negédeskedéshez... a bájos mosoly+rózsa kombinációtól én is a falra másznék nőként. gondolom te sem az ilyen lányokat keresed, akiknek erre van szüksége.

szerintem nálad az a megoldás, ha valakivel kicsit több ismeretség, beszélgetés után történik valami.

2016. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Azt elfelejtettem mondani, hogy romantikus vagyok. De nálam nem ilyen sablonos ez, hogy rózsa, bonbon, meg gyertyafényes vacsora. Számomra azt jelenti a romantika, hogy nagyon figyelek a barátnőm érzéseire, meghallgatom mindig, valamint nagyon bújós vagyok.
2016. aug. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!