Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lesz így valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz így valaha párom?

Figyelt kérdés

26/L vagyok, elváltak a szüleim. 1-1,5 év múlva nyugdíjba mennek, így nekem kell őket segíteni anyagilag. Apum kertes házban él él, ellátja a kertet, de nagyon rossz állapotban van a betegsége miatt, vagy a költözését, vagy a segítését meg kell oldani. Anya önálló, de neki volt egy nagyon rossz kapcsolata, kiszámíthatatlanul viselkedik.


Teljes munkaidőben dolgozom és nagyon kell hajtanom, hogy ne látszódjon, hogy kiszolgáltatott helyzetben vagyok. Plusz ott van még a háztartás is.


Sokszor vagyok fáradt. Magányosnak érzem magam, nem nagyon van kivel beszélgetnem. Akikkel eddig próbáltam összejönni, nem nagyon értették a helyzetet.


Azon gondolkozom, nem keresek komolyabb kapcsolatot, megpróbálok nagyobb tőkét összegyűjteni, és ha apu már kábé sínen van, vagy esetleg fel tudok venni valakit a gondozására, akkor keresek társat. De nagyon félek, hogy kifutok az időből.


Gyerekről nem is nagyon álmodozom, de jó lenne nem egyedül lenni mindig...


2016. aug. 5. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
csinos lány vagy?
2016. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat jó esetben feltölt energiaval. Így érzem, kifogásokat keresel, h miért ne legyen. Hidd el, egy társ mindig jó :)
2016. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem értem, miért kell neked eltartanod őket ha nyugdíjba mennek? Isten szerelmére, több lesz a nyugdíjuk mint a fizetésük...
2016. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!