Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy pasi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy pasi lehet valaha elégedett egy olyan párkapcsolatban, ahol "le kellett adnia a szintet"?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Eleve gáz a pasi, ha összejön olyannal, akiért le kell adnia a szintet.
2016. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az lehet, de kb. csak a lányok 30%-a csinos, és a többiekkel is vannak pasik.
2016. júl. 23. 16:27
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

:DDDD Szerintem az ilyen pasik 100%-a hülye és örüljön, hogy randizik velük valaki egyáltalán.


Mi a here, hogy "a lányok 30%-a csinos" Ha ilyen vak vagy, akkor így jártál.

2016. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Gondoltál már arra, hogy nem mindenkinek ugyanaz a csinos és a szint, mint neked?
2016. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Azt hittem, hogy intelligenciabeli különbségre gondolsz, mert az szerintem sokkal gázabb, mint a külső.
2016. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy szerinted a nők 30% számít csak csinosnak nem jelenti azt, hogy más számára a maradék 70%-ból ne akadhatna olyan nő aki szerinte csinos. Van aki a szőkéket kedveli van aki a barnákat van aki a husisabbat van aki az olyan gebét aki egy lágyabb fuvallat is fellök. Ez ízlés kérdése. Egyébként meg tudni kell mérlegelni. Az én számomra is megvan az abszolút nem kategória, ha abból a kategóriából választanék, valószínűleg én sem lennék boldog mert nem tudnék hozzá úgy vonzódni, de ettől nem vágyom arra, hogy a pasim egy Swarzira gyúrt félisten legyen mert ezen felül én inkább a belső tulajdonságokat helyezem előtérbe.
2016. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Az a pasi sekélyes, élősködő és vég nélkül szánalmas egyed, akinek azért van párkapcsolata, hogy legyen vele valaki.
2016. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
A csajok is ilynek azzl a küönbséggle hogy soknak átlagon felüli barátja is "leadott szint" szerintük.
2016. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az ilyen esetek minimum 90%-ában a felek egy szinten vannak. A csaj valószínűleg a te "szinted". Maximum csak te hiszed azt, hogy többet érsz. A 70% lánynak sem jut a "fullos" pasikból. Rájuk is ugyanúgy igaz ez. Aki nem hajlandó kompromisszumot kötni, az egyedül marad, kivéve ha hatalmas mákja van.
2016. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
:D Le kellett adni a szintet? Hát aki ilyen szinten mozog...az szerintem annak is örüljön, ha van aki egyáltalán szóba áll vele.. Eszébe se jusson azon filózni, hogy elégedett-e lehet...
2016. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!