Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor nyaranta horgászás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor nyaranta horgászás közben sokszor felnézek az égre és realizálni próbálom hogy egy bolygón élünk, én pedig eddig képtelen voltam egy lányt is elhívni randira. Érzett valaki valaha hasonlót? 22/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 01:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Én olyat éreztem már többször, hasonlóan amikor felnéztem a csillagos égre, hogy mennyi gyönyörű lány van, akik párkapcsolatban vannak, és milyen boldogok együtt a párjukkal, nekem meg senkim sincsen, teljesen magányosan és egyedül vagyok, és hogy nekem nem adatik meg, hogy egy szép aranyos lány mellett legyek.
2016. júl. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kis lépés az emberiségnek, nagy lépés az embernek.
2016. júl. 20. 01:50
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Welcome to the club :(
2016. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre jobban azt kezdem érezni, hogy minden eddigi amit szerettem csinálni, hobbi, kikapcsolódás, csak egy pótcselekvés és nem is érdekel. Persze valójában ez nem hiszem hogy így lenne, de bármi helyett inkább egy lánnyal lennék kettesben és beszélgetnék.
2016. júl. 20. 01:57
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja és a legrosszabb tünet, ha holnap felkelek, még ahhoz sincs kedvem hogy itt visszaolvassam a válaszokat, teljes a motiváció hiánya. Hiába határozom el most hogy elhívom a lányt, később úgy emlékezek majd vissza erre a pillanatra, mintha egy álomvilágban éltem volna.
2016. júl. 20. 02:00
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Nyáron nálam is folyton előjön ez az érzés.. hiába csinálok bármit is,tudom hogy legszívesebben egy lánnyal lennék.. olyan jó lenne, nekem ez miért nem sikerül? :O

(Hármaska voltam)

2016. júl. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én ha magamba nézek, akkor egy dolog miatt nem sikerül: a lustaságom.
2016. júl. 20. 02:09
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
a helyett h itt sirankoztok tenni kellene erte.. nem csak varni a sult halat a szajba. azt a halat ki is kell fogni.
2016. júl. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ezt a példát. Bár szeretek horgászni, a halak nem hiszem hogy annyira rajonganának érte. Ha a lányokat halakhoz hasonlítjuk, akkor én egy ilyennel ismerkednék meg: [link]
2016. júl. 20. 02:27
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Tapasztalatom szerint, horgászat közben elég nehézkes ismerkedni. Nem túl sok lány sétálgat az éjszakában elhagyatott tó, folyó parton.
2016. júl. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!