Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányokat akik komolyan veszik az életet és el is akarnak érni valamit?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan arra gondolok hogy a Harvardon akarjon végezni.
2016. aug. 6. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
tesó egyik nő se veszi komolyan az életet. az itteniek meg főleg nem.
2016. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a pár év alatt mit szeretnél te komolyan venni?

Mikorra az ember megkomolyodik, rég túl van a nyugdíj korhatáron.

2016. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
na azért pasiból sincs olyan túlnyomó arány ezen a téren :)
2016. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pár év? 23 évesen külön élek és a saját lábamon állok. És nem minimálbért kapok. Vagyis az hogy ennyi idősen más bulizik és pasizik / csajozik meg úgy van vele hogy majd lesz valami, nálam nem éppen pozitív hozzáállás. Félreértés ne essék. Nem zavar, szabad világban élünk szóval csinálja nyugodtan, de nem ilyen társat szeretnék. Remélem nem fogalmaztam túl bonyolultan.
2016. aug. 6. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Lányként én is ilyen problémákkal küzdök. 18éves korom óta külön élek a szüleimtől. nem saját lakásba de valahol el kell indulni. régen szerintem ez volt a természetes. a világ fordult nagyot (gondolom én). sokan úgy érzik jól magukat ha apuci és anyuci pénzén hatalmas bulikat csapnak, kocsi a seggük alá van rakva stb...sok sikert a "normális csaj" megtalálásához. nehéz lesz és senki sem tudja hol keresd
2016. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Komolyan ugyan nem veszem az életet, de elég komoly terveim vannak a jövőben. Nemsokára lesz ház, kocsi már van (hitelmentes), 2 kutya, 200+os fizu, szeptembertől mesterképzés, utána doktori, plusz második nyelvvizsga. És ha minden jól megy, ezután kimegyek a CERN-be dolgozni Svájcba. Jelenleg eddig gondolkozom. Ha megvan, jöhetnek az újabb tervek. Ez a 10-15 éves terv :)


27/N

2016. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mindezt úgy, hogy anyum minimálbérért dolgozik, apum pedig majd 1 évtizede meghalt. ;)
2016. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szép teljesítmény. :) Én közel sem várok el ekkora eredményeket, csak legyen egy normális érdeklődési köre a világban és ne akarjon plaza macska lenni akinek minden mindegy. Na meg legyen kutya párti. Ez nagyon fontos :D
2016. aug. 6. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:

A 27/N vagyok.

Mivel nekem tömegiszonyom van, távol tartom maga a plázáktól, és minden olyan helytől, ahol nagyon sok ember van kis helyen.

A kutyapártiság nálam is nagyon-nagyon fontos, sajnos rá kellett ébrednem, hogy míg élek bull típusú kutyáim lesznek. Igaz, 2-t írtam, jelenleg még csak 1 van, és készülünk örökbe fogadni a másodikat nemsokára, már megvan a kiszemelt :)

2016. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 22 lány vagyok és néha azon gondolkodom hogy hamvasztást szeretnék-e majd, és ha igen hogy nézzen ki az urnám.
2016. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!