Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet manapság nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet manapság nem interneten barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok nagy DUMÁS ezért az internetes társkeresőkben,chaten nem sikerült megismerkednem számomra szimpatikus lánnyal.

2016. aug. 7. 06:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Eccerű:

Fogod magad, kimégy a világba és voilá... egy csomó nőci fog szembejönni/találkozni veled.


A barátnőd is köztük lesz.

2016. aug. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Pont úgy, ahogy az internet elterjedése előtt.
2016. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszem - es ne haragudj meg ezert -, de ennyibol azt szurtem le, hogy abszolut nem ertesz a nokhoz. Azt gondolod, "nagy dumasnak" kell lenni, pedig kozel sem igy van, ha csak nem valami fiatal kis tinit akarsz felszedni. :)

A jelenlegi baratom itt irt ram valamelyik hozzszolasomat kovetoen, hogy eppen az en alkatomhoz hasonlo lanyokat szereti es van-e kedvem ismerkedni. Elkezdtunk beszelgetni, meseltunk magunkrol egymasnak, rajottunk, hogy rengeteg kozos van bennunk, es nagyon jo beszelgetopartner, valamint passzol egymasehoz a humorunk.


Magyaran szolva, egyaltalan nem "nagy dumas", nem is ertem, pontosan mit takar ez a szo. A nok nem alienek, nem masik bolygorol jottek, hanem ugyanolyan emberek, mint a ferfiak, szoval kar erre fogni, ha valaki nem tud kommunikalni a nokkel. Szerintem - en legalabbis -, nem vagyok tulbonyolitva. :D


Lehet, hogy ha elfelejted az ilyen sztereotipiakat, konnyebben tudsz majd nokkel ismerkedni, de ez csak az en jotanacsom. Dugasra persze biztosan lehet talalni lanyokat jo dumaval, de szerintem ez nem tartozik egy stabil, komoly kapcsolat alapelemei koze.


23N

2016. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Jól kell kinézni. Még talán egy fokkal kevésbé jól is elég, mint társkeresőn.
2016. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem is tudom édesapád vagy a nagyapáid hogy voltak sikeresek ebben...
2016. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

"Nem is tudom édesapád vagy a nagyapáid hogy voltak sikeresek ebben..."


De édesapáink meg nagyapáink anno anyáinkkal meg nagyanyáinkkal is erkedtek, nem pedig a mai nôkkel..


Pl. akkoriban mindkét fél számára teljesen természetes volt, ha csak úgy leszólítottak valakit az utcán vagy szórakozóhelyen - és ennek megfelelôen nem háborodtak fel a csajok sem, hogy de hogy képzeli. Meg persze akkoriban még ez a "jaj, ez is biztos csak megdugni akar, szóval inkább játszom a megközelíthetetlen dámát" hozzáállás se volt divat.

Na meg persze fantasztikus nôk lapja meg nôi fórumok se voltak, ahol az ilyen nôi PUAs baromságokkal tömték a csajok fejét.


Szóval az egy elég más kor volt, és nem csak a férfiakat tekintve.

2016. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na de azért aki tudja, hogy kell szólni egy lànyhoz màris előnye van.... nagy dumàs=szavakkal el tudja magàt adni (gondolom)

Na de mindenképp jó dolog ha vannak normàlis baràtaid. Hiàba vagy te normàlis ha màsok égetőek , embert baràtjàról... Bàr ha egy szép lànytól bocsànatpt kérsz baràtaid viselkedése miatt...még jó is lehet. Szóval baràtok (làssàk tàrsas lény vagy) menni programokra ha lànyt ott talàlod közös az izlés kiindulópont megvan. Informàlt ember tud okosan informàciót kérni. Menj oda tégy úgy mintha nem tudnàl valamit és kérdezd meg. Csak lazàn ne pirulj a zoknidba. Hipermarketek is jó helyek. Pl multkor csipetke tésztàt kerestem de nem talàltam elhatàroztam első szimpatikus làny(ok) akik arra jàrnak kap(nak) egy ilyen kérdést "te biztos ügyes vagy a konyhàban tudnàl nekem segìteni hogy néz ki ez és ez? " hipermarketekben sok diàk melos dolgozik őket is lehet kérdezgetni, pénztàrba csak olyan lànyhoz àllok...Akkor sajàt vàrosodban merre van ez és ez az emlékmű......

2016. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6:

Idén hány totál ismeretlen, neked tetsző lányt szólítottál meg az utcán/buszon/boltban/plázában/suliban/munkában azért, hogy gyorsan megismerkedj vele?


Én úgy kb 20-at. Abból 1-gyel jött össze legalább szex és ez már jó aránynak számít nagyon nálam. Próbálkozni kell.

2016. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Apàink nagyapàink.. Bocs ha kis szeletet ragadok ki a tortàkból de. Nagyapàink koràban több volt a falusi ezért ezt ìrom le. Nos ha tetszett egy fiúnak egy làny akkor addig jàrt kellt a lànyos hàz körűl még elérte a céljàt làny apjàn fiú testvérein keresztűl vezetett a lànyhoz az út. A virtuskodàs âllat (tehén bika ökör ló) kordàban tartàsában merűlt ki. Na meg favàgàsban szénàs szekér megrakàsàban ....Bàlon ismerkedtek. Szóval màs vilàg volt. Apàink : a szocializmus tàmogatta őket szocializmusban volt ifjúsàgi élet mindenki dolgozott tudott házat épìteni vagy kapott lakàst. Sokkal több szervezett szórakozàs volt. Kúltúr hàzak...
2016. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én most a napokban döntöttem el, hogy mostmár egyáltalán nem fogok interneten ismerkedni úgy hogy valakit nem ismerek előtte... Miért? mert nem írnak vissza ismeretlennek, egy jó nőnek rengetegen írnak így, volt akihez odamentem előben, kiderült hogy írtam neki, aztán mondja hogy nem mindenkinek válaszol, de élőben hazakisértem dumáltunk, elindult a beszélgetés.

Ha csak nem nagyon nagy igényű a nő, vagy nem vagy csúnya akkor sok esetben elfog.

Én szerintem hülyeség ez hogy nagy dumás kell hogy legyél, mert ha szimpatikus vagy akkor a csaj is kérdezősködhet rólad és ha csak nem vagy full kretén akkor tudsz normálisan válaszolgatni. Van aki szerint a bunkó parasztok jönnek be a lányoknak, de szerintem azok a lányok annyit is érnek.


Szóval akkor, bolt, utca, busz, pláza, szórakozóhely akármi.

Viszont neten nem futhatsz bele abba amibe én sokszor, hogy már foglalt a csaj, mert általában kiírják, kicsit cikis, de olyankor tovább kell állni.

2016. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!