Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne ilyen funkciót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne ilyen funkciót bevezetni a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Megjelölne azokat a felhasználókat akik pl 10 levélnél kevesebbre válaszoltak.

Így ki lehetne szűrni akik csak olvassák a leveleket de nem aktívak


2016. aug. 7. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel azt erned el hogy meg kevesebb no lesz az oldalakon mint ferfi.
2016. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, hogy nem én tettem fel a kérdést...
2016. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Miért bonyolítod? Sziplán nyitni kéne egyrovatot ahol szabad. És feladnának hirdetést az emberek.


Szerintem nagy nézettséget hozna az oldalnak, fura hogy nem látják a potenciált ebben.

2016. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és akkor mi lenne?


ugyanúgy kapnák a levelet és ugyanúgy nem válaszolnának.

2016. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Olyan funkció lenne jó, hogy lennének cicás játékok, és akkor több nő regisztrálna :DD (de a játékba mondjuk muszáj lenne férfiakat kihívni XD )
2016. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

5-ös

Felkészítendő a macskás öreglány időszakra? :)

2016. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár arra is, ja :DD
2016. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem hogy love.hu van ilyen hasonló funkció.
2016. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Viszont ennyi erővel nagy újítás lehetne az "öreganyó keres macskát" és a "macska keres öreganyót" szekciók bevezetése is a társkeresőkön, nem csak a hölgy keres urat, úr keres hölgyet.

Sőt, "Golddigger keresi bányáját" vagy "Bányászati jogokat a főiskolás évek idejére kiadok" szekciók is nagy sikert aratnának.

Hiába, haladni kell a korral. Csak heterokból ma már senki nem fog megélni...

2016. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom, hogy van olyan társkereső, ahol valamiért egyes leveleket nem mutat a rendszer, és volt már, hogy jóval később láttam, hogy valaki írt nekem. Ahol én fent vagyok, a kamu rendszerüzeneteket, ha nem bánod, nem számolom, de a rendszer sajnos valamiért azokat is beleszámítja a válaszadási statisztikákba, pedig azt sokszor maga a felhasználó sem tudja, hogy a rendszer kiküldte róla.
2016. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!