Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jó ötlet volna, itt a gyakorin egy társkereső, "kategóriát"csinálni?

Figyelt kérdés
Így legalább nem a társkeresésről szólna a szerelem, szex kategoria.

2014. febr. 13. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
igen :)
2014. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha eltakarodnának az ismerkedős kérdések innen, akkor határozottan Igen.
2014. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Jó ötlet,de engem nem zavarnak ezek a kérdések.
2014. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Így is rengeteg a pszichopata/pedofil/szociopata/perverz itt az oldalon. Amúgy se nyílnak meg annyira így az emberek, szerintem.
2014. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.Mert akkor speckón oda menne aki ilyet akar.
2014. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor a többi részleg kiürülne kb
2014. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De hiszen van, az Ismerkedés kategória.

De sok értelme nincs, mert valaki feltesz egy kérdést, hogy milyen nemű, hány éves, és mindenki hülyeségeket ír oda, meg hogy ez nem fog összejönni, meg ilyesmik, meg hülye lúzer, meg ilyenek. Normális emberek kellenének az oldalra, akkor lenne értelme, így csak feleslegesen növeli a megabájtokat a szerveren a sok értelmetlen dolog.

2014. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, én is ismerkedek itt, de nem úgy, hogy kiírok egy ismerkedős kérdést, vagy ezekre válaszolva! A múltkor volt egy randim az "Ételek, italok" kategóriából is! ;) Hajrá skacok!

f.

2014. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem kell, van eleg troll igy is, a normalis kerdezok nem raknanak fel ide kerdest

mar tobben ismerkedtek es jottek ossze, koztuk en is, tarskereso kategoria nelkul

2014. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!