Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a férfiak a magasságukról?

Figyelt kérdés
173 cm= 165, 180 cm= 171, Nem gondolják, hogy úgyis ki fog derülni??? Mit akarnak ezzel elérni? Lányok ti összejönnétek alacsonyabb férfival? Engem nagyon zavar!!!

2016. aug. 7. 14:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
57%
nem hazudnak, csak így sikerült nekik lemérniük magukat.
2016. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
30%
Amiért a lányok sminkelnek. ;)
2016. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy összejönnék-e alacsonyabbal, de azt igen, hogy hazuggal nem. Eleve ennyire hülyének nézni, hogy a magasságot nem vesszük észre. Ááá, nem.
2016. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként nem mindegy hogy mikor méred meg magad, felkelés után, vagy egy katapultálás után. ;)
2016. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
21%
Miért hazudnék? 190 vagyok, ez inkább előny, mint hátrány.
2016. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerű. Mert ti ennyi alapján szelektáltok. Hangoztatjátok a "normális férfit kereső" dumát, de az csak akkor lesz érdekes, ha elég magas és elég jóképű és elég önálló és elég...

Nem az a mi dolgunk, hogy a ti könnyebb boldogulásotokat szolgáljuk, hanem hogy a sajátunkat és nem nagyon adtok más lehetőséget, mint hazudni, amit nem mellesleg a nők naponta alkalmaznak, hisz te sem vagy olyan magas és vádlid, mint magassarkúban, te sem vagy olyan szép arcú és nagy szemű, mint sminkben, stb.

Ha annyi baj van velem, hogy 170 magas vagyok, akkor joggal érezhetem úgy, hogy ennyi csalás bőven belefér, mert többet érek annál, hogy egy tollvonással elintézz.

Ez van.

2016. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%

Persze nem mindegy ki mikor méri magát, de azért 10 cm-es különbségek nincsenek.

Miért nem csináljátok azt, hogy egyszerűen nem mondjátok el a magasságotokat?

2016. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
54%
A nők meg a súlyukról hazudnak szóval...
2016. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
63%

8-as, már aki.

Én 45 kiló vagyok, nem hazudok róla.

Akinek nem tetszem ne nézegessen!


Amúgy meg nem érdekel a férfi magassága, nekem oly mindegy, hogy 173 vagy 165.

Ha erről a jelentéktelen pár centiről hazudik, akkor sejtetni engedi, hogy másról is szokott.

2016. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
52%

9-es

Egyes egyedül vagy vele akkor, mert csak neked mindegy.

Egyáltalán nem jellemző, hogy a nők a magasság szűrőjénél bármennyire is nagylelkűek vagy belátók lennének.

Még csak nem is a saját magasságukig szűrnek, hanem 175-180-ra teszik a minimumot, mert csak.

Az alatt "nincs ember"...

2016. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!