Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a férfiak a magasságukról?

Figyelt kérdés
173 cm= 165, 180 cm= 171, Nem gondolják, hogy úgyis ki fog derülni??? Mit akarnak ezzel elérni? Lányok ti összejönnétek alacsonyabb férfival? Engem nagyon zavar!!!

2016. aug. 7. 14:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
52%

Hát én is épp erről beszélek. Ha nem kellenek ezek a lányok, akkor nem is kell nekik megfelelni, meg eleve nem kell senkinek megfelelni, csak saját magadnak.

A hazugság ha kiderül és véletlenül éppen egy normális lányba botlottál, akkor ő csalódni fog. Most tényleg ne azt az 1-2 cm-t vegyük alapul, hanem amit a kérdező mondott. Azért 10 cm kiderül.

2016. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
29%
Az a normális lány na azt vegye alapul, hogy milyen magas, hanem hogy milyen személyisége... és hiába nem kellenek ezek lányok mivel a normális lány kihalás szélén van Magyarországon, muszáj ezeknek az beképzelt félistenségeknek, a hülyeségeit eltűrjem ha akarok magamnak családot!
2016. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
40%
ne azt vegye alapul*
2016. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
34%
Az olyan felszínes ribik miatt mint a kérdező.
2016. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Mert sokmindenki a magasakat keresi, és félt, hogy esélytelen lenne, gondolom én. Szóval félelemből, hogy majd úgy alacsonyan nem kell senkinek. A félelméről viszont nem tehet, viszont a kamuzás, hát az tényleg nem jó, hát én pl mindig elvárom az őszinteséget, és fontos, hogy mindenben igazat mondjon.
2016. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
20%
De azért kíváncsi vagyok, hogy kérdező hány cm magas, ha nem vagy 190 cm akkor szerintem maradjál csöndbe te, annyira sok férfi ostromol téged, hogy kínodban nem tudsz mit csinálni
2016. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy elnézem, eléggé őszinte és korrekt válaszok lettek lepontozva, szóval vegyétek úgy, hogy én azt írom, amit hallani szeretnétek. Ha nem vagytok biztosak abban hogy mit szeretnétek hallani, akkor csak simán igazatok van. :D
2016. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
55%
#22 a kérdező csak 8-9 cm-t írt, nem 10-et.
2016. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
52%

A nőknek az egész testük egy hazugság.

A hajuk természetes állapotban soha nem nézne úgy ki, mint ahogy a legtöbb esetben, rá van kenve egy halom lakk, festék, kondicionáló, ki van sütve vagy göndörítve, szóval semmi olyan nincs rajta, ami egy sima fésűvel megoldható. A szemük köré festett fekete máz és a szempillaspirálok irreális felnagyítják a szemüket (optikai megtévesztés, mielőtt még valaki valódi szemnagyobbítást hinne). Az orruk jobbára egy árnyalattal sötétebb, mint az arcuk többi része, így azt alapozóval kenik le, hogy egyforma árnyalatú legyen és ne tűnjön ki, a ráncaikat meg ezerféle krémmel kenik le, a szájfényről nem is beszélve, ami szintén természetellenes színt ad az ajkaiknak. A mellüket jobbára kicsinek találják, ezért vagy megműttetik magukat, vagy vesznek egy push-up melltartót, amivel ismét csak megtévesztik a férfiakat. A feszülős yoga nadrágok még a plöttyedt fenéket is szexivé teszik, az alakformáló alsóneműk dettó. A körmeiken lévő lakk és festék olyan csillogást ad, ami megint csak soha nem jönne létre természetes körülmények között, a műkörmök pedig akármilyen formát és színt képesek elővarázsolni.

A nők komplett fizikai létezése egy illúzió, de ti azon vagytok kiakadva, hogy egy férfi 7 centit hazudik? Ha a farkáról mondaná, mert az elég nagy blöff egy akkora testrész esetében, de a komplett testmagasságukat figyelembe véve......

2016. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
57%

Én csak nagyobb alkalmakra (esküvő, ballagás) sminkelek, a hajamat csak mosom, nem göndörítem, nem vasalom, de az tény, hogy melírozva van. Viszont ne mondja nekem senki, hogy bármelyik pasi elhiszi, hogy természetes lila csíkok vannak a hajamban. A körmöm saját, nem festem, az arcomra csak hidratáló krémet kenek, mert sajnos nem iszok eleget, cicagatyát nem hordok, és mivel lételemem a kényelem, se push up, se alakformálás. Egyébként is sportolok, nem folyok szét ruha nélkül se. Akkor én kiakadhatok, ha a pasik hazudnak a magasságukról, ugye?


Kérdező, engem őszintén nem érdekel, hogy magasabb-e nálam, de az is igaz, hogy mivel pici vagyok, ritkán látok nálam alacsonyabbat. Viszont ha hazudik, akkor felejtős. Valaki írta, hogy nem a magasságot kell nézni, hanem a személyiséget, és pont ez a lényeg, ha olyan a személyisége, hogy simán a szemembe hazudik, ráadásul olyan dologban, amivel nyilvánvaló, hogy le fog bukni. Ezzel kb elvárja, hogy elnézzem neki a hazugságot. Mégis mit várjak egy ilyentől? Legközelebb meg "csak alkoholmentes sört ittam", aztán egy fára csavarodunk 10 perc múlva? "Nem, szívem, szerintem egyáltalán nem néz ki jól az új kolléganő", másnap rájuk nyitok? Hagyjuk már.

2016. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!