Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk, van olyan köztetek, aki már szeretett bele túlsúlyos lányba, vagy legalábbis úgy érzi, képes lenne rá?

Figyelt kérdés

Próbálom képekkel illusztrálni, milyen alakra gondolok.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Én is valami hasonló vagyok, és igen, tervben van pár kiló leadása. Zsírdisznózást és egyéb kedvességeket nem kérek.



2016. aug. 8. 03:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Ne csak tervezgess, és közben keresgélj, hogy van-e olyan aki beleszeretett ilyen alkatú nőbe, hanem fogyj le. Kezdd mától.

Attól megnyugszol, ha itt beírja valaki, hogy igen, ő tudna szeretni ilyen nőt? Amúgy sokan tudnának/tudnak. De ne ez legyen a mérvadó.

2016. aug. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Szeretem az ilyen alkatot, 2 barátnőm is volt már ilyen formás. Elég sok pasinak bejönnek. Miért ne lenne rá képes valaki? Kifejezetten szexi és nőies lányokat linkeltél. Ez nem vészes kategória.

Hány éves vagy és miért aggódsz a dolog miatt?

2016. aug. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem, kb az ilyen nők a nők. Vékonyabbak már sebet ejtenek az emberen.
2016. aug. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen alakom van és eddig meglepően sok fejezte ki irántam a szexualitás vonzalmát. A szerelem meg nem ezen múlik, hanem lelki dolgokon :)
2016. aug. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 fru_ ***** válasza:
82%

A jó test az a megkívánás kategóriája, a beleszeretés az emberbe történik, akkor a testalkata nem meghatározó.

A mutatott lépek meg elég távol állnak a "zsírdisznótól".

2016. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Számomra kizárt! Az ilyen alkat minimális vonzalmat sem kelt bennem...
2016. aug. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Ezek nem túlsúlyos lányok, hanem teljesen normális, szép alakúak. A férfiak többségének tetszenek.
2016. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Bocs.
2016. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

szerintem ez az alak nagyon vonzó...nekem nagyon tetszik, nálam a "túlsúlyos" azért nem itt kezdődik...

nőiesen telt vagy dundi alak, de ez még nagyon szexi és vonzó!


23F

2016. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Van egy csomó férfi akinek bejön. A barátomnak kizárólag a vékony tetszik, nem tudná egy ilyen alakú nő elcsavarni a fejét, ha egyedülálló lenne. Volt is példa erre. De van egy barátja, vékony, kocka srác, és a barátnője szélesebb mint a nők ezeken a képeken. És a többi nője is ilyen volt, mert ehhez vonzódik. Szóval az ő fejét pedig egy hozzám hasonló alkatú lány nem tudná elcsavarni.
2016. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!