Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egy átlagos nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy átlagos nőnek ezek az igények nagynak számítanak?

Figyelt kérdés

Okos kedves visszafogott empatikus érzelmes férfi.

Több nő ismerődöm van aki hosszú ideje nem találja a párját. Ilyen igények vannak. Szerintük ezek az igazán magas igények. Mert nagyon kevés az igazán érzelmes okos férfi. A legtöbbje csak mondja aztán valami bibi kiderül róluk.

Szerintük sokkal előbb és könnyebben találnának egy helyes sportos gazdag határozott férfit.


2016. aug. 8. 10:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

5-ös, tudsz szöveget értelmezni? Az általad linkelt kérdésben a nő

- nyilván nem ugyanaz, mint aki ennek ellenkezőjét állítja, képzeld, sok ember él a világon

- a nő pont hogy nem hazudik, és saját maga azt mondja, hogy ezek rossz elvárások, nem azt mondja, hogy neki is ezek az elvárásai, majd kiderül, hogy nem, hanem nem is állítja, hogy ez jó elvárás


Ha van érettségid, elvileg érted, amit olvasol.

2016. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2016. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Ha ez magas elvárásnak számít, akkor az elég nagy szégyen a férfiakra nézve :D
2016. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2016. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

5-ösnek írt válaszomat bemásolnám:



Szia!

Nekem volt egy hasonló kérdésem itt, mint az általad linkelt nőé, és linkeltem is ott. Én is megkaptam ezt a választ, hogy a nők ezt mondják, és a saját kérdésemnél elismertem, hogy igen, ez egy rossz válasz. Mégis azt mondom, hogy a válaszod nem jogos, mégpedig 2 dolog miatt. Egyrészt szerintem nem is nagyon lehet ilyen statikus ideálképeket felállítani. nekem konkrét elvárásom nincs is, ha nagyon muszáj mondani, én is lehet, hogy furcsát vagy meggondolatlant mondok, mert a konkrét személytől függ valami, nem zsánerképektől. A másik dolog az, hogy szerintem felnőtt fejjel azért neked is lehetne annyi eszed, hogy tudod, hogy ez nem igaz. Ha nekünk nőknek van annyi eszünk, hogy ha egy pasi azt mondja, hogy "nem szexre kellesz", attól még az lehet kamu, akkor nektek is legyen már annyi eszetek, hogy az emberek féligazságokat mondanak, tévednek, hazudnak, udvariaskodnak. Szerintem felnőtt fejjel kell annyi ésszel bírni, hogy erre rájössz ellenpélda nélkül is. Azon kívül az elvárás szónak is van még egy értelmezése: az elvárást sokan úgy értik, mint alapot. Ezt várja el, de ez nem jelent rögtön beugrót a kapcsolatba. Inkább lehet, hogy kizáró oknak kellene nevezni ezek ellenkezőjét, mert a szomszédom is kedves, meg a boltos is, de nem alélok el tőle. Van, aki viszont valóban azt érti elvárás alatt, amit maximumként elvár, így a szóhasználat sem egyértelmű Ezt oda is bemásolom, ha megengeded.

2016. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akire ez legalább 90%-ban áll... csak őt meg azzal pattintják le a kedves nő ismerőseid, hogy "nem elég férfias", "nincs meg a kémia" meg hasonlók. ;)
2016. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Az a "bibi", amiről írsz, ott lesz, hogy a női ismerőseid csak elméletben keresik azokat a visszafogott, empatikus és érzelmes férfiak, a gyakorlatban pedig pont az ellenkezőjét, mert a fenti férfifajtát nem tartják elég férfiasnak és amúgy sem néznek ki elégé jól.
2016. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11:21 az eszedbe jutott már, hogy talán a nők számára mást jelentenek ezek a dolgok, mint amit a férfiak gondolnak? Mert sok férfi azt hiszi, hogy attól lesz kedves, érzelmes, hogy elsírja magát egy póktól is, tapad 24 órában mint egy pióca és megfullaszt a nyáltengerben meg a rózsasziromban...
2016. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!