Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai "férfiak" nem kitartóak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai "férfiak" nem kitartóak? Vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok és van egy fiú, szintén 25 éves. Kicsit talán gyerekesnek ítéltem meg, de tud komoly is lenni. A lényeg, hogy nem rég ismertük meg egymást, egy munkahelyen dolgozunk. Eleinte nem is érdekelt a dolog. Aztán valahogy a munka miatt elkezdtem vele beszélgetni. Kb. egy hónapja ismerjük egymást. Egyszer nagyon elbeszélgettünk mindenről és azt hittem, hogy majd folytatódni fog. Aztán mégse :D Mintha visszafogná magát vagy nem akarna többet úgy beszélni. Ma ismét elkezdett velem aranyos lenni élőben. Olyan témákat hozott fel, amiket szeretek és mintha direkt mesélt volna ezekről, de nagyon aranyos volt, mert látszott rajta, hogy ketyeg az agya :D Viszont mesélte, hogy Ő most ide, meg oda megy. Na meg elmegy bulizni. Mi is megyünk néha beülni barátnőmmel ide-oda és próbáltam célozgatni rá, hogy jöhetne :D De semmi előrelépés, hogy elhívna vagy jönne velünk... Vagy céges bulit összehozni... Én nem erőlködök, mert abból semmi jó nem jönne ki :D Elhívni nyilván nem fogom, mert nagyon "kétesélyesen" viselkedik. Lehet, hogy ilyen a természete vagy más lányoknak is csapja a szelet aztán egyszer ide-máskor oda húz.... Ti mit gondoltok erről? :)



2016. aug. 8. 20:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

25 éves korodra illene már végre kinőni az álomvilágból, amiben azt hiszed, hogy minden körülötted forog és minden rólad szól.

Ez a srác egyszerűen csak barátkozik veled és nem szeretne többet, pedig csak rajta múlna ebben az esetben, nem rajtad. Okosan is teszi, mert ha szakítanátok, egy munkahelyen kéne dolgoznotok, ami mindkettőtök életét megkeserítené.

Ez a baráti viszony, ami most van, hosszú távon kifizetődőbb mindkettőtöknek. Ha egyszer éppen bármi munkahellyel kapcsolatos dolog miatt szükségetek lesz a másikra, tudtok segíteni egymáson.

2016. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Na mai fejlemény: Elhívott engem étterembe hétvégén :) És beszélgettünk utána egy kicsit és mondta, hogy azért ilyen kis bizonytalan és "fura", mert a szülei nem rég váltak és "sok volt" a veszekedés, nem ment egykönnyen. És még mesélt erről :) Szóval köszönök szépen minden negatív és hitetlen kommentet :) Szinte már szurkoltatok, hogy ne jöjjön össze :D A munkahelyi kapcsolat nincs ellenére és mivel az üzemben történt ilyen dolog és ráadásul a főnök sem harapós, így ez nem lesz gáz, HA összejön :D Én a volt párommal is együtt dolgoztam, szerettem így dolgozni :) Ráadásul nem csak egy út van, meglehet oldani mindent :)
2016. aug. 9. 17:42
 23/23 fru_ ***** válasza:

Frankó!

Mondjuk azt akkor se értem, hogy az otthoni túl sok veszekedés miért teszi ilyen visszafogottá a csajozásban, de nem is kell mindent értenem.

2016. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!