Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai "férfiak" nem kitartóak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai "férfiak" nem kitartóak? Vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok és van egy fiú, szintén 25 éves. Kicsit talán gyerekesnek ítéltem meg, de tud komoly is lenni. A lényeg, hogy nem rég ismertük meg egymást, egy munkahelyen dolgozunk. Eleinte nem is érdekelt a dolog. Aztán valahogy a munka miatt elkezdtem vele beszélgetni. Kb. egy hónapja ismerjük egymást. Egyszer nagyon elbeszélgettünk mindenről és azt hittem, hogy majd folytatódni fog. Aztán mégse :D Mintha visszafogná magát vagy nem akarna többet úgy beszélni. Ma ismét elkezdett velem aranyos lenni élőben. Olyan témákat hozott fel, amiket szeretek és mintha direkt mesélt volna ezekről, de nagyon aranyos volt, mert látszott rajta, hogy ketyeg az agya :D Viszont mesélte, hogy Ő most ide, meg oda megy. Na meg elmegy bulizni. Mi is megyünk néha beülni barátnőmmel ide-oda és próbáltam célozgatni rá, hogy jöhetne :D De semmi előrelépés, hogy elhívna vagy jönne velünk... Vagy céges bulit összehozni... Én nem erőlködök, mert abból semmi jó nem jönne ki :D Elhívni nyilván nem fogom, mert nagyon "kétesélyesen" viselkedik. Lehet, hogy ilyen a természete vagy más lányoknak is csapja a szelet aztán egyszer ide-máskor oda húz.... Ti mit gondoltok erről? :)



2016. aug. 8. 20:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%
annyit megkérdezhetsz tőle hogy ilyen jódumálást nem-e folytatnátok munka után egy ital ,kávé mellett.így nem kéne fölösleges köröket futni.
2016. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%

Akkor most modnhatom zöld kézért azt amit hallani akarsz? Beléd van esve mert olyan szép és jószagú királylány vagy, de nem kitartó és mulya és csak idézőjelben férfi. Nem benned van a hiba.

Ezt akartad hallani?

2016. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Pedig aki tényleg az ilyen fiúkat részesíti előnyben, azaz általánosítás miatt így jár... :) Lehet Ő is ebbe a hibába esett, hát ez van... legyen igaza és minden lány legyen könnyűvérű :)
2016. aug. 8. 21:37
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm AntiCi, még kicsit "kóstolgatom" az ifjoncot és ha van hajlandóság, akkor ezt fogom tenni :)
2016. aug. 8. 21:40
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
Miért hiszed azt, hogy te olyan rohadt különleges vagy, hogy mindenkinek azonnal buknia kell rád és aki nem így tesz azzal nyilván valami gond van? Arra nem gondoltál, hogy esetleg nem te vagy a világ közepe és rajtad kívül léteznek már nők is, akik netán érdekelhetik őt?
2016. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az a tippem hogy osztálytárs-effektus. Ugyebár széles körben elterjedt teória hogy az iskolai évek alatt a saját osztályodban összejönni valakivel rossz ómen, satöbbi, biztos ismeri már ezt mindenki, és netán ha vége lenne a kapcsolatnak, utána elég sok kínos pillanat sülhet ki belőle. Itt talán azt gondolhatja a srác hogy ha összejönnétek és neadjaég szétmennétek később, kínos lenne minden nap egymásba futni a munkahelyen. Meg aztán így tényleg belegondolva, én személy szerint nem hallottam még ilyet hogy egy pár mindkét tagja egyhelyen dolgozik, lehetséges hogy épp ezért, de lehet hogy attól még van erre valahol példa.
2016. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%

Miért legyek kitartó bárki mellett is, ha 2 nap múlva úgyis jön egy sokkal jobb csaj, akit ugyanúgy elbűvölök a testemmel?


Nalátod!


Ti nők ugyanezt csináljátok, már-már szinte sikertényező nálatok, én miért ne rosszalkodjak ugyanígy veletek?

2016. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy amiket leírtál, egyáltalán nem utalnak arra, hogy többet szeretne. Velem is volt már nemegyszer, hogy egyetemen, középiskolában 1-2 lány társaságát inkább kerestem, mert jó volt velük elbeszélgetni, de nem akartam semmi többet.
2016. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes figura lehetsz te kérdező. "Mintha nem tudná a pasi, hogy mit akar". Ezt gondolom minden férfira ráhúzod, aki nem nyal be csontig a kismedencédnél...:D Hupasztmek, 25 évesen itt tartani. Majd más kikormol, nyugi. :)
2016. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 fru_ ***** válasza:
66%
"Bár lehet tényleg csak én mesélem be magamnak" - szerintem is erről lehet szó.
2016. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!