Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen totál elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen totál elvesztettem a hitemet hogy lesz barátnőm valaha. Tényleg az egész hátralévő életemet egyedül kell leélnem?

Figyelt kérdés

Pár dolgot leírok magamról. Egyetemen tanulok egy gazdasági szakon(elég jó eredményekkel), harmadéves leszek, magyarral együtt három nyelven beszélek, sportoló vagyok/voltam, vékony(kb 75-80), magas(180cm), szemüveget nem hordok.


Önbizalmam már nincs(főleg a sikertelenségek miatt), becsületesnek tartom magam, viszonylag keveset beszélek, nem vagyok nagydumás, nem vagyok felvágós, sőt, inkább próbálok nem feltűnősködni.


Sok lánynál próbálkoztam, de még esélyt sem kaptam. Természetesen nem is kell mondanom, hogy még egy lánynak sem tetszettem.

Nem tudom, mi az, amibe még lehet kapaszkodni, lassan életem felét leéltem, és nem úgy tűnik, hogy bármi is változna.


2016. aug. 10. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Joe Howard jól írja. :) Tolle nagyon jó, a Most hatalma c. könyvét csak ajánlani tudom a szemlélet váltáshoz.

Egyébként Randy Gage mondta egyszer, hogy neki hét évre volt szüksége ahhoz, hogy megszeresse és elfogadja magát.

2016. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Majd, ha 25-30 éves korodban már mindenki nős vagy gyereke van, akkor elkezdhetsz aggódni, addig meg éld ki magad, mert egy életed van és azt nem kapod vissza.
2016. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 17:52


Pont ez az, nem tudom kiélni magam. Ez az, ami bánt. Az évek meg csak mennek, és nem javul a dolog.

Egyre többen vannak a környezetemben, akik el vannak jegyezve, esküvő, gyerek, stb.

2016. aug. 10. 18:02
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

"Dolgozok is, te tetű."

Írod ezt annak, aki a legjobb tanácsot adta. Mert itt kell keresgélni. Dolgozni, megkeresni azt, amiben igazán jó vagy, és főleg eltűzni otthonról. Saját lábadra állni, naponta megvívni az ezzel járó csatákat, és esténként kibäszott fáradtan, de jólesőn konstatálni, hogy igen, ma megint én nyertem! Még mindig nyerésre állok az élettel szemben. Na ez az, ami önbizalmat és igazi, férfias tartást ad, ami minden nőt levesz a lábáról.

2016. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

„Önbizalmam már nincs”

„gazdasági szakon(elég jó eredményekkel), [...] magyarral együtt három nyelven beszélek, sportoló vagyok”


Azért azt látod, hogy itt valami nem stimmel, remélem! :)

Nagyon elmentél egy ilyen csőlátásba, és már csak a nők terén megélt sikertelenségeidet látod. Meg tudlak érteni, mert én is voltam pont ilyen szituban :D szóval ezt a csőlátást tárd ki, és lásd meg, hogy te egy értékes személy vagy!

Ez ugye az önbizalom miatt lenne fontos. Önbizalmad pedig leginkább önismerettel lehet, és a csúcsa úgy gondolom az, amikor önmagadtól egyedül tudsz boldog lenni! Akkor vagy önálló hiteles férfi! És az emberek az ilyen önmegvalósító figurákkal szeretnek lenni, ők a szimpatikusak, őhozzájuk vonzódnak.


Szóval úgy gondolom, hogy ezt nem tudtad megmutatni eddig senkinek (vagy csak épp külsőleg nem jöttél be a csajnak, vagy épp nem volt szerencséd).


Külső ingerek, társadalmi elvárások ne befolyásoljanak! Ez is egy elég alap dolog... csak stresszt-szorongást keltenek az emberben.


Szorongás leküzdése pedig fejben kezdődik, tudatosítanod kell magadnak, mi zajlik le benned egy-egy szorongást keltő szituban, önismeret(!), és aztán fokozatosság elvét követve a folyamatos gyakorlás.


Szóval amit mindenképp ajánlani tudok az az önismereti könyvek, hogy megtaláld magadban a bizalmat-hitedet és céljaidat, tudd mit szeretnél! pl az ablakok ajtók vagy falak c könyv elég univerzális, mert szükségleteidből közelíti meg a dolgokat.


Másokkal való kapcsolatteremtésre pedig az első benyomás c. Ez pedig segít önmagafat adva szimpatikussá tenni téged mások számára.

És egy testbeszédes írást is érdemes áttekinteni :) (kommunikáció nagy része ott zajlik)


Összességében ez egy tanulási folyamat, amiről sem szüleinktől, sem közoktatásban nem tanulunk. Pedig mindenki számára az lenne a legfontosabb, hogy boldog lehessen, és azt ne mástól kelljen elszívnia, hanem saját magából termelődjön :)

2016. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"gazdasági szakon(elég jó eredményekkel), [...] magyarral együtt három nyelven beszélek, sportoló vagyok” "


mondjuk ez konkretan a noknek semmit se jelent, max a tarsadalmi statusz amit ezek segitssegevel elertel.


En is irhatom hogy voros diplomam van BME-n, kulfoldi doktorim, beszelek a magyaron kivul harom nyelvet (angol francia orosz) folyekonyan, meg meg nemetet kozepszinten.


Csak epp nem vagyok egy szep ember, igy soha nem volt szerencsem a noknel, ennyin mulik :)

2016. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22 evésen nem késtél le semmiről bár biztos nem jó hogy állandóan te rángatod a lompost.Keress vmi csúnyát azt könnyebb lesz rakd szét szerezz tapasztalatot elsősorban.
2016. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!