Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnál is előfordul?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban nagyon sok pasival randiztam,"kavartam",az első pár nap vagy pár találkozás alkalmával mindig megvan a szikra,fellángolás,de utána el is múlik és nem alakul szerelemmé.Ezért van az,hogy egyik nap valaki iránt nagy "szerelmet" érzek,de másnapra már simán el tudom felejteni őt,szinte mintha nemis lett volna...Ez lehet azért,mert igazán nemis akarok most kapcsolatot,jól elvagyok egyedül és még nincs itt az ideje?Ez ilyen "kiélős" időszakom?

20L



2016. aug. 10. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Lényeg, minden új randinál, feküdjél le a pasival.
2016. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam,nem kell egyből r*binek beállítani -.- A kérdésre válaszolj,ha már írsz valamit.
2016. aug. 10. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:

te vagy az Zita? :D


Amúgy igen, lehet, hogy ez egy kiélős időszakod.

2016. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közelítsd meg a szükségleteid felől.


Szükséglet pl az éhség, alvás iránti szükségle.. valakihez való kötődés iránti szükséglet, szex, stb... beírod googleba a szükségletek listáját, akkor megtalálod onnan, hogy milyen belső kényszer vezérel téged :)

És ami még fontos, hogy ezen szükségletek kielégülése/ki nem elégülése váltja ki benned az érzelmeket. szükségletek-érzelmekkel vannak kapcsolatban.


Úgy gondolom ez egy nagyon fontos eleme az önismeretnek.

Ablakok ajtók vagy falak c könyvben találsz részleteket.


Szóval amikor megismersz egy vonzó férfit, akkor mire van szükséged, és ez milyen érzést vált ki benned?

2016. aug. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!