Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban előfordul vagy ez már a vég kezdete?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon össze vesztem, mivel ő olyan természetű hogy ha nem úgy van valami ahogyan kigondolja akkor vége a világnak. A vita során a fejemhez vágta, hogy mindenki menjen külön minden hová (buli, szórakozás stb) és ismerkedjen magának. Ettől tovább ment, hogy elfog tőlem hidegülni szándékosan. A dolgokat megbeszéltük de azért még hozzá tette "velem nem akar sem gyereket sem házasságot a továbbiakban". Ezután nekem sem kedvem sem pedig bizalmam nincs felé, mert aki olyanokat vág a fejemhez szerintem képes megtenni.

2016. jún. 14. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy ember párkapcsolatra való képességét az jelzi, hogy konfliktushelyzetben hogyan viselkedik, mennyire éretten. Na hát a leírt eset az, amikor szépen elköszönök. Ez ugyanis egy borzasztóan gyerekes viselkedés, nagyjából óvodás szintnek felel meg, ilyen emberrel pedig egyszerűen nem érdemes együtt lenni.
2016. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele..ez egy hülye liba...
2016. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szépen még 1x elmagyaráztam neki a dolgokat és ahogyan én gondolom. Erre a válasza az volt "többet beszélni sem akar róla és nem tervez velem családot"
2016. jún. 14. 19:26
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
El fog hidegülni szándékosan???? Wtf? Hülye ez? Hány évesek vagytok? Minek így kapcsolatban lenni egyáltalán?
2016. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Ezeket csak azert mondja, h felidegesitsen. Borsot torjon az orrod ala. Nem gondolja komolyan a szavait vita kozben.

Siman lehet boldog parkapcsolatotok gyerekkel es hazassaggal. Igazabol nagyon szeretne ezeket. Ha nem akarna, akkor egyszeruen nem beszelne roluk. Ez pszichologia.

2016. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, én valahol itt állnék fel, hogy rendben, kedves, van egy órád, hogy elköltözz, mert nem egy hisztis kislánnyal tervezem leélni az életemet.
2016. jún. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!