Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, muterom normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, muterom normális? 29/F

Figyelt kérdés

Muterom sosem szerette, ha lányt hozok magamhoz. Mindig be van fosva, ha arról beszélek, hogy csaj jön hozzám át. Még akkor is, ha csak havercsajról van szó, nem barátnőről. Igazából sosem volt még nálam lány. Sosem volt kapcsolatom, de ha muterom elmegy, meghagyja, hogy vasárnap reggel jön meg, nehogy csajt hozzak fel magamhoz. Nem értem miért ilyen szemét, állandóan azzal jön, hogy ez az ő lakása. Sosem vitattam, hogy nem az övé lenne a lakás. Már 29 vagyok, sajnos még mindig itthon élek.

Szerintem az anyja, vagyis a nagymuter nyomja a fejét tele, hogy ha barátnőőm lenne, szemétkednénk anyámmal. Én nem azért akarok kapcsolatot, hogy mással szemétkedjek.



2016. aug. 11. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretné elveszíteni a kisfiát. Sok ilyen anya van, de ezzel csak a gyerekének tesz rosszat. Az ilyen típusú nőnek, ha aranyból készült menyecskét vinnél haza, se lenne jó. Ha később szeretnél feleséget, családot, jobban jársz, ha inkább egy társbérletbe mész haverokkal, aztán onnan már lehet lépni az önállósodás felé.
2016. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Hogy mondhatsz ilyet az anyádra? És igen az ő lakása...
2016. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 icu75 ***** válasza:
42%
Igen,elég fura hozzáállása van az anyádnak,de az is lehet hogy a saját lakásában nem akar idegeneket kerülgetni. Az is előfordulhat,hogy így szeretne téged távozásra ösztönözni. Ugyanis tényleg nem egészséges ennyi idősek anyáddal élni. Nem tehetsz mást. Az ő lakása:ő diktál.
2016. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért szerintem elég beteges, ha egy anya nem szeretné megismerni a leendő unokái anyját...
2016. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Itt írtak olyat, hogy nem akar egy idegent kerülgetni. Nem arról beszéltem, hogy odaköltözik hozzám egy lány. Azt megbeszélném, hogy benne van-e. Hugom milliónyi pasit hozott haza úgy, hogy félig meddig nálunk laktak. Ha megemlítem, ogy eljön hozzám egy volt szaktársam az egyetemről, már tiszta idegbaj. Ez szerintem is beteges. De inkább gyávának tartom miatta.
2016. aug. 11. 22:50
 6/17 Andi80018 ***** válasza:
Anyád gondolom nem akar elveszíteni, sajnos sok fiús anyuka ilyen, de te is, miért nem költözöl már el, ha ez van. Azért már 30 felé csak kellene egy saját otthon, család. Ha tovább vársz, sose lesz senkid. Állj a sarkadra, és menj el, éld a saját életed. Anyád úgysem fog megváltozni, csak folyamatosan lelkileg terrorizál ezzel a hülye lakás dologgal. Valószínűleg a szemében max 14 vagy. Apád veletek él? Mert ha nem, akkor ez is ront a helyzeten.
2016. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Faterom nem él velünk, ő a saját lakását a hitelei miatt a hugom nevére íratta, hogy családban maradjon az ingatlan. Muterom rá akarta íratni a lakást az én nevemre, de a diákhitelem miatt azt mondtam neki, ne tegye, visszautasítottam. Senki nem akarja muteromat kitúrni, meg csajt a nyakába varrni. De ha tovább idegesít, majd nem fogja megismerni a jövendő családomat. Soha nem jöttem azzal, hogy hozzám költözne valaki. Annak idején volt, hogy 21 éves voltam, és megemlítette, hogy ide nem hozok semmi p*csát. fájt, mert addig sem volt barátnőm. Ha hugom tizenévesen hapsizhatott, nála dekkoltak csávók napokig, nem értem miért kell ezt csinálni velem.
2016. aug. 11. 23:31
 8/17 A kérdező kommentje:
Én diplomás srác vagyok, nem szednék össze szemét lányt. Gyávának tartom muterom. Én nem csinálnék ilyet a saját fiammal.
2016. aug. 11. 23:32
 9/17 Andi80018 ***** válasza:
Én már rég ott hagytam volna, mert ez így önző dolog, bármiért is csinálja. Gondold el, ma-holnap 30 leszel, mikorra lesz családod, meg életed, ezen a vonalon kéne elindulni, és nem anyáddal foglalkozni, kit érdekel már, menj külön. A nők amúgy se szeretik az otthon lakó 30 -as palikat.
2016. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Andi80018 ***** válasza:
Anyád gáz, de nem lesz jobb. Önállósodj.
2016. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!