Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az itteni férfiak jó része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az itteni férfiak jó része szerint nem alapvető, hanem inkább valami extra jó tulajdonság a kedvesség és az önállóság, akkor ennyire rossznak látják a jelenlegi férfifelhozatalt?

Figyelt kérdés
Akkor miért csodálkoznak, mikor a nők panaszkodnak, hogy alig akad normális pasi? Miért van az, hogy erre mindig az a válasz jön, hogy sok rendes pasi rohangál, akit nem vesznek észre? Akkor mégis ezekkel az "extra" tulajdonsággal hogy tűnnek ki közülük? Ha ezek olyan különleges dolgok, akkor nyilván ritkák is, nem? Nincs itt valami ellentmondás?
2016. aug. 16. 11:56
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
72%

Too much question.


Nem tudom, hogy hol élsz, de megtalállak.

2016. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Alacsony a színvonal az oldalon, ne lepődj meg semmin itt! :))


20F

2016. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát sztem a kedvesség és az önállóság egyáltalán nem extra tulajdonság (attól függetlenül, hogy bennem egyik sincs meg).

Számtalan úgymond rendes csávó van a világon, akik kedvesek, önállóak és így tovább, de ez önmagában kevés a nőknek, amit egyébként teljesen megértek, mert ha unalmasak, humortalanok, ostobák, vagy éppen erőltetettek stb. akkor a fene megette az egészet. Nekem se kell sótlan nő hosszútávra, akármilyen szép is vagy kedves.

2016. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Igazából lassan a csapból is az folyik, hogy mennyire nem tudnak a férfiak viselkedni: zaklatóak, parasztok, önzők, idegeneket fogdosnak és megjegyzéseket tesznek meg ilyenek. Aki nem ilyen az joggal érezheti magát legalább elfogadhatónak, nem? Sőt, annyira elharapózott ez a jelenség, hogy egy random srácot már látatlanul is elmebeteg zaklatónak bélyegeznek még azelőtt, hogy kb bármit csinált volna, vagy bárhogy bizonyíthatta volna, hogy nem az. Szóval ez alapján igen, extra tulajdonságnak tűnik.


És azt már alig merem mondani, hogy ha egy srác tényleg (de tényleg) normálisabb fajta, de a külseje nem tetszetős, akkor simán csak félre lesz dobva, át lesz lépve rajta, miközben azokkal, akik miatt a nők sírnak, többet foglalkoznak a parasztságuk ellenére is.

2016. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Na aki vagy akik itt azon panaszkodnak, hogy ők milyen normálisak csak ugye a külsejük miatt nem...


Annak csak annyi (nemtől függetlenül)',hogy míg itt irogattok -ezen elpazarolt idő helyett lehet pár kőrt futni, izmosítani, fodrászhoz, fogorvoshoz menni, lábgombát-egyebet ápolni...

Nincs olyan, hogy jófej ember azért nem talál párt mert csúnya!

Kinek mi a hiányossága, változtasson-ne ezen a ratyi oldalon várjátok a csodát!

40/N.

2016. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

# 5: Képzeld, csinálom. Csak én kivételes(en rossz) helyzetben vagyok a többiekhez képest, mert ami rengeteg munkát belefektetek, azzal maximum ott vagyok, ahonnan más indul. Az meg ugye kevés, mert abból ki kell emelkedni. Megvannak rá az egészségügyi okaim, de nem mesélhetem el mindenkinek egyenként az élettörténetem, hogy megértse. A másik csak annyit fog látni, hogy átlagon aluli vagyok, és kész. És amikor az erőfeszítéseimre semmi elismerés nem jön, inkább csak lefitymálás, és tudván, hogy ha normál alapokról indulok, ugyanennyi erőfeszítéssel sokkal előrébb lehetnék, nos, az elég kiábrándító. Nem lesz tőle jó kedve az embernek. Aki szerencsésen legalább átlagosnak született, az ezt lehet fel sem bírja fogni.


Ettől persze a többségre igaz, amit mondasz.

2016. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha valaki nem a neten ismerkedik, vagy csak kezd el beszélgetni, akkor normális esetben kint az életben, az első látás dönt.

Ha tetszik nekünk az illető kíváncsiak vagyunk rá és megismerjük----> ekkor kiderül milyen a férfi vagy a nő.

Ha nem tetszik nekünk akkor meg lehet bármilyen senkit sem érdekel.-


És nyilván mivel senki nem lát bele a másik fejébe, így a nők a jóképűbb faszit választják majd.......


Szóval lehet itt vitatkozni a külsővel kapcsolatban, de első látásra az dönt és nem az, hogy milyen ember.

Ergo aki nem néz ki túl jól az sokkal kevesebb eséllyel indul.


(Az már más tészta ha régi barátok vagy kollégák és úgy alakul ki valami)

2016. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

nézz már szét egy kicsit a világban. minden ötödik nőt érte már nemi erőszak. szórakozóhelyeken a beGináztatás alap! a céges nyaraláson a ku.vázás alap. az hogy tárgyként tekintenek a nőkre az is alap. vagy az otthonposhadó munkaután stresszes semmire sem képes karrierista csávók hozzállása is már már elfogadott lettt. SAJNOS.

egy ilyen világban igen, és büszke vagyok rá hogy nem vagyok ilyen, ergő hívhatsz normálisnak, vagy régimódinak. és igen önálló is vagyok, tudok főzni meg eltakaritok magam után, stb stb... nem egy házvezetőnőt keresek, se nem egy szülőgépet, hanem egy társat. ha ez fura, gyanus, akkor ez van.

2016. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már tetted fel ezt a kérdést, akkor hosszan válaszoltam rá. Nem fogok mégegyszer mert nincs értelme, mint ahogy igazából a kérdésednek sincs. Röviden tömören : Mindenkinek más a "normális".
2016. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!