Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok az ilyen csajjal?

Figyelt kérdés
Van egyetemen egy ilyen nagyon adok magamra típusú csaj, látszik hogy elég pénzes meg hasonlók, mindig műköröm, cigi stb. de összességében jó nő. Na mármost nekem köszönheti hogy meglett 2 vizsgája is (egyszer mellettem ült és 3-asra lemásolta a megoldásaim amíg a tanár nem figyelt, egyszer meg az anyagot kapta meg tőlem amiből meglett a kettese), utána nagyon hálálkodott mikor odamentem hozzá vizsga után miközbe cigizett, mondta hogy majd beszélünk meg rohadt hálás meg minden, szinte csak fel nem ajánlotta hogy feküdjünk le vagy hasonlók, na ehhez képest úgy tűnik annyira mégsem hálás, mert azóta amióta találkozunk hiába mosolygok rá, köszönök neki stb. elfordítja a fejét, hozzám se szól, vissza se igazolt stb. Ti mit csinálnátok az ilyen "könnyen felejtős" csajjal?
2016. aug. 16. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hagynam...latszik, hogy csak addig voltal jo neki amig segitettel neki.
2016. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
89%
Nem gondoltad, hogy már másnapra elfelejti a nevedet?
2016. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
GG balek..
2016. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért, mit akarsz vele csinálni? NEm elég, hogy baleknak néz? :D
2016. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Loool a balekok itt kezdodnek mar bocs hogy ezt megmondom igy nyersen xD mit vartal majd osszejon veled? Ember ezeknek a fejuk kb annyira van tele mint a csipszes zacsko csipszel. Ures. En meg orba is vagtam volna ha lesni akart volna. Mar a legelso tesztnel tisztaztam megduglak a teszt elott es leshetsz. De te hogy hagyod magad kihasznalni aztan azt varod hogy osszehazasodjon veled haat raadas egy olyan csaj akinek ugy is ugy is ki lett volna fizetve minden. Ahh kihasznalta hogy bejossz neki latod farkaddal gondolkoztal igy jartal .
2016. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nem tudsz vele mit csinálni. Ezentúl te se vegyél róla tudomást, és ne segíts neki többször. Én sem bírom az olyan embereket, akiknek csak addig vagy fontos, és csak addig kedvesek veled, amíg meg nem kapják, amit akarnak...
2016. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elfelejteném


És tanulnék az esetből, hogy legközelebb a jelenben fogok élni, és kihasználom a kínálkkzó lehetőségeket.

2016. aug. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Üdv a való világban!

A csajok ilyenek. Pont leszarják azokat akik tesznek értük.


Aztán a következő csajt meg jól leszopatod és seggberakod majd elhajítod. És csak pillázni fog hogy ő megadott neked mindent mégis leszarod.

2016. aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha dohányzik, nem érdekelne. Semennyire.
2016. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!