Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamiért nehezen megy párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért nehezen megy párt találni, miért?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, és az utóbbi 6 évben, állandóan falakba ótközök, mind szex, mind komoly kapcsolat kialakítás terén. Most is van egy lány kapcsolatban van, de mondogatja, mikor bemegyek hozzá a boltba ( és ott időzök, cukrászda a hely), és beszélgetünk valmiről, sokszor mondja, milyen széleslétóköröm van, mikor a terveimről beszélek, pl milyen házat vennék ( mert még csak lakásom van), akkor mondja, ez milyen jó elképzelés- viszont, mikor elhívnám valahova, mindig nemet mond, nem randira hívom egy az egyben, hanem, hogy ha megy ide-oda szóljon, mert nekem is lenne dolgom arra fele. a palija, nem is magyar. annyi, hogy informatikus és magas. én alacsonyabb vagyok, és van egy kis hsam, de nem vagyok kövér. UK ban lakunk, Londonban, és a csaj is nagyon hazaakar menni, látszik, hogy ez a kapcsolat halott nekik, mert a gyerek nem akar hunba menni, ő maradna, de a csaj szenved, mert családcentrikus. Hogy kéne taktikáznom?

2016. aug. 17. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg tőle kerek-perec, ő mit szeretne.
2016. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, nem vagy egyedül, abszolút nem könnyű párt találni, 30 felett meg főleg nem.
2016. aug. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
A te bajod! Szopjál ha kimentél!
2016. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is külhonban lakom, és itt az a tapasztalatom, hogy: az, hogy mindketten magyarok vagytok és idegen országban, önmagában még kevés alap egy barátsághoz vagy szerelemhez. Egyértelműen nem indítasz el semmit a csajban, nem érdemes ezen többet rugózni, keress máshol nőt.
2016. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert alacsony vagy, és magyar.
2016. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy amikor én melóztam pultban boldog- boldogtalan elhívott randizni. Ezek a nők célpontok.
2016. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem az a baj.... részemről pl nem tudok mit kezdeni az ilyen trécsi pasikkal, akik bejönnek hozzám, kibeszélik az életüket kb és ennyi.. aztán távoznak.

(én is dolgoztam így eladóként és nekem is voltak hasonló eseteim)

Tudod mire gondoltam? Hogy rajtam kivül még vajon hány boltba jár így szédíteni a nőket, míg végül lesz valaki aki megszánja és elmegy vele egy randira.

Én azt javaslom, ha igazán tetszik neked, akkor kevesebb legyen a szöveg és több a konkrét megnyilvánulás.

Pl.: Menj be hozzá amikor tudsz, kérd ki amit szeretnél, de ne időzz ott, legyél kedves, de ne kezdj el beszélgetni, mert neki az a munkahelye te meg csak egy vevő vagy ebből a szempontból.

Meglátod, jobban felkelted az érdeklődését, ha minden nap bemész hozzá és mindig ugyanazt kéred, de nem szövegelsz neki ott 20-30 percet.

Egy idő után pedig ő maga fogja rávágni, hogy tudja mit kérsz, és ebből már indíthatod is, hogy van egy programod amire szívesen elvinnéd, jöjjön el veled.


Sokszor nem az a baj, ha egy pasi kedves, hanem az hogy tenyérbemászó és nem tudja jól elcsípni a pillanatot.

De ha így "taktikázol", talán lesz eredménye.

2016. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ember ennyire vak hogy lehetsz? Haver, ismerős vagy neki nem potenciális partner, csak egy fickó aki néha besétál és kéretlenül járatja a száját. Tudod te milyen idegesítő a szolgàltatóiparban napi több ilyen idiótával jópofizni, úgy hogy mindegyik arra hajt hogy megdugjon vagy járjatok de te nem akarsz tőlük semmit? Mégsem lehet rideg/nem érdeklődő, mert az meg nem szimpatikus a vevőknek.


Azért nincs szerencséd mert fel sem ismered kinél van vagy nincs esélyed...

2016. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom ebben a történetben. Te csak egy vevő vagy, de mivel belőled él, nem küldhet el a halál fäszára.
2016. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!