Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A már "majdnem barátnőm" nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A már "majdnem barátnőm" nem tudtam elérni egész hétvégén. Az erre adott magyarázat után hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Én 29 vagyok, ő 28


Már 1 hónapja ismerkedünk, majdnem járásnak mondható.

Most hétvégén nem értem el, kinyomkodta a hívásaim. Majd hétfőn felhívott, és mondta, hogy "Bocsi kicsim, csak vendégem volt a hétvégén, egy régi ismerős, és előtte nem akartam telefonálni"


ti erre hogy reagálnátok? jól érzem, hogy hülyének vagyok nézve?



2016. aug. 17. 11:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Jól érzed, az ember mindig jól érzi amikor a másiknak nem kell, csak nehéz beletörődni ezért igénybe vesszük a hátha faktort.


Hátha tényleg annyira fontos vendége és elfoglaltsága volt:D Na persze.

2016. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Van, aki tahóságnak tartja azt, hogyha vendége van, mással foglalkozzon (van ilyen ismerősöm) - ettől függetlenül én hagynám, mert abba nem szakadt volna le a keze, hogy előre szól vagy küld egy SMS-t akkor... most feltételezve azt, hogy igazat mond. Én hagynám a fenébe.
2016. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

Én szerintem ezt a nőt felejtsd el de nagyon sürgősen mert már most semmibe vesz. Nem fog változtatni csak rosszabb lesz. Valószínű nem te vagy az esete nincs érted oda csak ha nincs ló jo a szamár is elven ismerkedett veled aztan ugy volt vele megtesz veled amit akar nincs kockázata hosz nem igen érdekli őt, hogy megsértődsz e majd vagy mit szólsz ehhez.

Mint mondtam ez bizony selejt és keress tovább fel a fejjel.

2016. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Felejtős a lány. Egy sms 15 másodperc, ráadásul előtte is lehet szólni.

21/L

2016. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Minden esetre nagyon gyanús... Adnék neki egy esélyt, hogy megmagyarázza. Ha sikerül, jó, hanem mert pl. jön a "nem bízol bennem" hülyeséggel, akkor kuka.

Valóban igen modortalan kinyomni a telefont!

2016. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Költőnő? ***** válasza:
58%
Miért lett az összes válasz lepontozva?
2016. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Ez nekem is feltűnt egy pár ember vagy rohadtul unatkozik otthon, vagy egy szellemi fogyetékos vagy liba aki imád gerinctelen lenni és a srác barátnőjével ért egyet.
2016. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%
Hülyének vagy nézve. Szólhatott volna előre, hogy nem lesz elérhető a hétvégén, írhatott volna sms-t vagy felhívhatott volna 5 percre akkor amikor a vendég mondjuk zuhanyzott.
2016. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!