Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves nőként még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nőként még szűz vagyok, és emiatt frusztrált vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amiatt érzem így magam, mert eddig minden pasi elég furcsán reagált erre kb. mint ha HIV pozitív lennék. Furcsa mód egy pasit se érdekeltem azután hogy ezt elmondtam nekik.
2016. aug. 17. 13:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

és mit gondolsz magáról a szexről? erről is beszéltél velük? vagy annyi volt, hogy szűz vagy és kész?


23F

2016. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez azért lehetett, mert nem is akartak tőled komolyat, és nyilván 1-2 alkalomra nem szűz lányt keresnek. Szerintem egy komoly srácot nem zavarna ez a dolog. Pl. itt gyakorin is gyakran olvastam már, hogy valaki kifejezetten szűz barátnőt szeretne. :)
2016. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mást nem kérdeztek.
2016. aug. 17. 13:08
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő embereket fogtál ki, ennyi. Örülj is neki, hogy nem jutottál tovább velük. Idejében kiderült, hogy milyen buták.
2016. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én 27 éves pasi létemre vagyok az.

Ne idegeskedj ezen. Sokkal jobb lesz (leginkább önmagadnak), ha jelentéktelen tényként kezeled, hidd el.

2016. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Akkor temethetem magam mert ennyi évesen még szűz vagyok. Sajnos tudom hogy más fiúk is hülyének gondolhatnak emiatt.
2016. aug. 17. 13:09
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Engem az erdekelne inkabb,hogy eddig milyen okokbol nem jott meg ossze egy kapcsolat.
2016. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

közöld az elején, hogy te komoly kapcsolatot keresel ÉS szűz vagy...aztán majd kiderül ki mit akar tőled...

mondjuk így is lehetnek kamusok :S akik csak megfektetni akarnak...


23F

2016. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miért, de eddig egy sem jött össze. Már gondolkodtam azon is hogy megölöm magam.
2016. aug. 17. 13:25
 10/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, de legalább megfektetik. Végülis ez a cél nem?
2016. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!