Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyeznek a nők ezekben az elvárásokban? Mennyire sablonosak ebben a nők?

Figyelt kérdés
A férfi legyen magas sportos magabiztos céltudatos határozott
2016. aug. 17. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként írom, a magasságon kívül ezek nagyon alapdolgok ám...
2016. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Az első kettő nagyon nem sablon, kinek tetszik, kinek nem, viszont tutyi-mutyi, döntésképtelen, csak sodródó emberrel nem akar lenni senki, ha egy mód van rá.
2016. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Én inkább mondanám, hogy van 4-5 főtípus ami instant nyer legalább párnál a többiek meg nem.


Főtípusok:


1.Amit írsz: Magas, sportos, jóképű, gizda, céltudatos, "nagyon menő"


2.Udvarias, sármos, James Bond-szerű az egész ember, elegáns meg olyan "kimérten szekszi"


3.Nagyon erős, agresszív, hangos, kopasz, fekete mercédesszel jár, őrjöng ha valami úgy alakul, a BTK-hoz való hozzáállása elég kérdéses.


4. +140-es IQ szint, kimért modor, enyhe nagyképűsködés, mindig mindent tud, havi 500-at hazahoz mint informatikus.


5.Proli férfi, munkásruha, munkában termelt izomzat (állóképessége jobb, mint a gyurmának), rendes természet, családcentrikusság, "egyszerű, de jóindulatú", gyakran bajusz


6.Menősködő páwa-hajú, napszemüveges idétlen figura, soha nem nő fel, de ő "menő" meg Dídzsé, meg tuning autója is van, ő menőőőőőőő, de nagyon!!!


7.Gazdagember.


8.Hipszer-hippi-libsi-szakállasraszta-biciklizős-okoskodvapolitizálódenáciazorbánozós



És akik általában vesztenek:


1.Őrült feltaláló fickó. A garázsában százmilliárd roncs meg szerszám, bármikor összerak egy generátort, természete mókás, de kicsit szétszórt, de sosem fog kelleni egy nőnek sem.


2.Bogaras gyűjtögető: A házában mindenféle fura kacatot begyűjt, elég egyedi az egész ember, de hát nem menő.


3.A lúzerek: SZTK szemüveg, húzentróger, kilogó kapafogak, pöszeszég, wöld of fálkláft bfajnoki fím, mozaikszavakban beszélés "pvp1 ban unleashed"


4.Könyvmoly figura: Mindenféle könyvet elolvas, szívesen elemzi, kritizálja is azokat, elég művelt, de hát ez manapság kevés, nem kell. Meghá' az ilyen nem is szívesen ül be a legújabb Ikszmen filmre. (Edem Szendlerre meg főleg nem)


5.Kritizálós szemétláda emberek

6.Kövérek, alacsonyak

7.Mindenki akinek nem teljesen tökéletes a lelki világa (paraoiás vagy bármilyen más baja van)

8.Ipissssz láb, G*ll*rt, Kelleh*r stb.

9.Horgász férfiak

10.Nagyon csóró férfiak


És még mindenki más.

2016. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Mind relatív.

Miért?


Magas: relatív, egy 150 centis nőnek a 175 centis férfi is magas, egy 170 centis nőnek minimum 185-től magas egy férfi.


Sportos: mindenki sportos, legfeljebb takarja a tv-néző "kockahasizom". Relatív, valaki szerint az átlagos, de szikár alkat is sportos, más szerint a nagyobb darab, mackós, de erős fizikumú is az.


Magabiztos: Relatív, pl. a munkájában az, de fingja sincs milyen nyakkendőt, zakót vegyen fel egy esküvőre. Ha megkérdezi a nőt, akkor már nem az?


Céltudatos: Egy hajléktalan is az, napi kaja és pia, esetleg cigi a célja.


Határozott: Ha meg le van kussoltatvaa nő, mert az lesz, amit a pasi akar, akkor ez a fogalom átváltozik érzéketlen b.unkóvá...:-D

2016. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
A sportos nem fontos, mármint szeresse a sportokat kipróbálni, legyen nyitott új dolgokra, de nem kell kockahas. A többi mind fontos. Én is ilyen vagyok nőként, csak én magassarkúban vagyok magas (95%.ban abban vagyok).
2016. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a sportos és a magasság sem elvárt.A határozottság tényleg előny.De az, hogy végülis mi fog meg valakiben, az csak a későbbiekben derül mindig ki.
2016. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Hármas, olyan jól összeszedted ezt a listát. :DDD

Én azért az őrült feltalálót is a menők közé sorolnám, főleg ha olyan James Bond-szerű, kimérten szexi külseje lenne. ;)

2016. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

#7


Akiket én ismerek olyan átlagosak külsőre, de a nők naaaagyon messzire kerülik őket, pedig az egyik ilyen "őrült feltaláló" fickó 191 magas, izmos alkatú, kopasz, a stílusa pedig szórakoztató és értelmes egyszerre.

2016. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Elég felszínes és idealizált elvárások.

Mindenki herceget szeretne fehér lovon :D

Nálam ezek pl nem játszanak szerepet párválasztásnál. Talán annyi,hogy valamivel azért legyen magasabb nálam.Hosszútávon a hűség,őszinteség...sokkal kifizetődőbb.

2016. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább azt szeretném, hogy a férfi használjon vesszőket.
2016. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!