Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én az idősebbeket keresem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én az idősebbeket keresem, de az idősebbeknek pedig már én lennék fiatal?

Figyelt kérdés

Jól el tudok beszélgetni az én korosztályommal, de párkapcsolati szempontból nézve nem tudnék velük együtt lenni. Persze ez egy jókora általánosítás, de az utóbbi 2 évben úgy vettem észre, hogy az idősebbekkel jobban szót értek.

21 évesen a 23-24 éves korosztályban sem találkoztam még olyan sráccal, akivel még ha minden klappolna is (nem lenne barátnője, tetszenék neki stb stb) se tudnám vele magam elképzelni már csak elméleti szinten sem, viszont az idősebb, 27-30-al már annál inkább.

De lehet, hogy ők már engem gondolnak túl fiatalnak?


2016. aug. 17. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

28 vagyok és simán járnék 21 éves lánnyal... és szerintem nem én vagyok az egyetlen. Az én korosztályomban a nők már gyereket/családot akarnak és nagyon sokan annyira le vannak amortizálódva, hogy rossz rájuk nézni.


Persze vannak kivételek, de nagyon kevesen.

2016. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

Nem, nem sanszos.

Lassan 27 leszek, és szóbaállnék 20feletti nőkkel simán.

2016. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Érteném ezt a kérdést, ha egy srác tette volna fel idősebb nőkkel kapcsolatban. Miről beszélsz? Huszon pár vagy akár alatti ismerőseim is harmincas vagy akár majdnem ötvenes férfiakkal dugatják magukat. Nyugi, neked is lesz. Ebből is látszik, hogy egy nőnek mennyivel nagyobb választási rátája van. Próbálna meg egy 21 éves srác felszedni egy harmincas nőt...
2016. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom az első válaszommal ráléptem pár tyúkszemre. :D
2016. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
Nyugi #4es, én toltam a zöld pacsit.
2016. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

azért tettem fel a kérdést, mert egy 29 éves kvázi elutasított, mert szerinte öreg rókának mutatna mellettem, pedig semmi baj nincs velem.

Köszönöm az eddigi válaszokat, kíváncsi vagyok a többiekére is. :)

2016. aug. 17. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy kicsit konzervatívabbat. Több olyan idősebb 30-40-es férfit tudok akiknek gyereke van már egy korabeli nőtől, de szétmentek és az új csajok "lyukak" rendre mind fiatal 20-asak. Biztos nem csak felénk megy ez így.
2016. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fura nőként azt látom, hogy 20-30 évesen megkaphatnád a 25-50 éves pasikat, 35-45 évesen pedig már csak a 40-60-asakat. Az 53 éves férfi ismerősöm is még mindig a 20-as csajokat hajtja. Attól, hogy egy 29-es elutasított, mert nem jössz be neki a pasik jóval inkább válogathatnak 40 évesen, én ezt tapasztalom 43 évesen nőként. Hiába is szeretnék 30 éves pasit, nem vagyok az érdeklődési célpontjuk, pedig nem nézek ki 35-nél többnek. Ez van, ez a világ rendje :( A kor számít, nem az, hogy hogy tartja magát valaki...
2016. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as. De a nők jobban jártak ezzel, mert ők fiatalon válogathatnak 20-tól 60-ig, de a férfiak csak idősebb korukban csinálhatják ezt visszafelé és ezt is csak néhány férfi, aki jól tartja magát. Egy 20-on pár éves srác nem nagyon tud mást csak a saját korosztályát, akik meg az idős pasik után sóvárognak. Patthelyzet. Huszas srác bukfencezhet is akkor sem nagyon kell egy idősebb nőnek. Néha még az egy évvel idősebbnek sem.

Tizen 17-18 körül nem nagyon tudtam barátnőt szerezni, mert a kortárs lányok mind a húszas srácokat hajtották. Vártam, hogy végre én is húsz fölé kerüljek, de ott sem lett jobb a helyzet, mert rájöttem, hogy nálam a 18-as lányok nem nagyon jöhetnek szóba, mert túl éretlenek hozzám, a kortársak a harmincasokra buknak, tőlem idősebb nőnek meg szintén nem kell egy fiatalabb. Sok kortárs lány öncélú ribi lett az nem kell, sok foglalt, aki meg nem foglalt a korosztályomban az meg általában nem véletlenül az. Keresve sem nagyon lehet találni senkit.

2016. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatra is van esélyed sztem picit idősebbeknél (én 23 voltam, én sem találtam a közvetlen korosztályomban olyat, aki passzolt volna hozzám minden téren, 5 évvel idősebb volt a ma már vőlegényem), bár lesz olyan, akinek te nem leszel kielégítő szellemi partner azért, mert egyszerűen nem álltok ugyanolyan szinten tapasztaltságban (max. ha te is már dolgozol és eltartod magad... azért a 27-30-asok többsége már igen, és nem biztos, hogy kielégíti őket, ha a mindennapi gondjaikról beszélnek, és neked nincs viszonyítási alapod). De csomóan vannak, akiknek ez meg nem számít, és az a lényeg, hogy egy friss, mosolygósabb, az élet által kevésbé meggyötört lány legyen velük, vagy épp ők meg a saját korosztályukhoz képest éretlenebbek picit.


Pár válaszolónak meg üzenném, hogy sztem a kérdező nem arra kíváncsi, hogy dugnának-e vele, mert azt nyilván dugnának, mert friss hús. De általában a lányok nem így vannak bekötve, hogy ha már megdugnak, akkor már boldog vagyok... nyilván az 50éves sem komoly kapcsolatot keresne vele...

2016. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!