Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai fiatal lányoknak (14,15 évesek) szebb az arcuk mint a pár évvel idősebbeknek (18,19)?

Figyelt kérdés

úgy értem nekem az arc ami a legfontosabb de egyszerűen mikor meglátom hogy életkor:14,15 meg született: 2000 kicsit megdöbbenek...akik koromhoz közelítenének meg már nem tetszenek..

(és most ne arra gondoljatok hogy nekem csak a vastag comb ..kerek popsi meg nagy mell kell ...)

csak nem fogok kikezdeni egy 14,15 évessel meg az ő életfelfogásával..



2015. jan. 29. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert a gyerekek tetszenek.


Én is megnézem milyen szép egy kisfiú arca,de nem úgy gondolok rájuk, mint férfiakra.

2015. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez olyan dolog nekem meg az idősebb pasik

vagyok 20 erre a 40 esek

ez van

de nekem se kéne mert mire gyermekem lenne sétapélca is kéne

2015. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 25-39 köztiek néznek ki nagyon jól :D De még sok negyvenes is.
2015. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze vannak kivételek.akik tetszettek és nem volt gyerekes az arcuk..(18,19 évesek voltak)...csak aztán meg én nem tetszettem nekik ..padhelyzet..
2015. jan. 29. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az, ami nem tetszett az arcon ilyen esetben? Nekem pl. a bőröm nem túl szerencsés, és 12 éves koromtól szörnyen elkezdett pattanásosodni, és csak a 20-as éveimben kezdett csökkenni, de még most 30 évesen se olyan tökéletes, mint szeretném, bizonyos ételeket jobb kerülnöm (pl. a magokat, pisztácia, mogyoró, majonézzel is óvatosan kell bánnom...), mert kipattogok tőlük, akkor meg begyullad, kisebesedik, fáj.
2015. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
padhelyzet :DDD :) az PATThelyzet te kis buta...
2015. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!