Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felejtős vagy megéri erőltetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős vagy megéri erőltetni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú/férfi, aki kimondottan tetszik.

Eddig csak párszor találkoztunk, ( nem randi keretein belül, hanem sporteseményen, közös barátok kerti sütögetésén stb...) azóta online beszélgetünk.


Jól elvagyunk, de mélyebb témákat nem igazán érintünk. Néha úgy érzem, vevő a dologra, poénkodik, flörtöl ( vagyis arra hasonlító dolgot tesz :D "Kívülről" kissé halvérűnek tűnik, még nem ismerem annyira, hogy el tudjam dönteni, érdeklődik vagy sem) de az esetek nagy részében passzívnak mutatkozik- Szóvá is tettem, hogy sosem kezdeményez beszélgetést, amire azt válaszolta, tudja, hogy majd én megteszem. Benne lennék, hogy közelebbről is megismerkedjünk, de nem tudom, lenne-e értelme erőltetni a dolgot.

Vannak napok, amikor úgy érzem, ő is szeretné viszont van, amikor "tehernek" érzem magam. Jelenleg nem tartunk ott, hogy konkrétan rákérdezzek.


23L és 26F


2016. aug. 17. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha a beszélgetés kezdeményezésről férfi létere úgy gondolja, hogy tudja hogy majd te megteszed, úgy máris felül nyeregbe érzi magát.

Én nem akaszkodnék rá hanem megvárnám, hogy ketes-e, érdeklödik-e irántam vagy csak egyoldalú a dolog.

2016. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
Egyetértek #1essel. Figyi, ne tedd meg, aztán várd ki, még lép. Neki valószínű minden mindegy...
2016. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
50%
Folytasd így.. kicsit erőltetni kell. Majd ha már megszokott lesz neki akkor magától is fog írni.
2016. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem értettem az ilyen pasikat, akiknél ott a zöld út és mégsem tesznek semmit. Nem kezdeményez beszélgetést, nem hív randira, egyszerűen semmi, mert a nőtől várja, hogy minezt ő lépje meg.

Bizonyos pontig persze kezdeményezhet a nő, de ha valakin már látom, h szó szerint mindent tőlem vár el, nos nekem egy ilyen pasihoz semmi kedvem nem volna.

Jól írják a többiek. Kicsit agyd, meglátod, hogy összekapja e magát.. ha utána sem hajtja a dolgot, akkor szerintem hagyd.

2016. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!